200. długopis w kolekcji! [KONKURSik]

Dobry wieczór! Nadszedł ten wyczekiwany moment. Dzisiaj przedstawię Wam dwusetny długopis w mojej kolekcji! Ponad rok aktywnego kolekcjonowania oraz wiele długopisów sprzed rozwijania mojego hobby. Pomoc najbliższej rodziny, znajomych oraz wielu firm i urzędów z Polski i zza granicy. To wszystko złożyło się na to, iż moja kolekcja liczy już 200 (a na dzień dzisiejszy 208) egzemplarzy długopisów!

Wyjątkowym, jubileuszowym egzemplarzem został zwyczajny, plastikowy długopis :P W woli ścisłości jest to biały długopis z żółtymi wstawkami (do zobaczenia na poniższym zdjęciu). Otrzymałem go od Urzędu Miejskiego w Żarach. Oprócz długopisu w kopercie znajdowały się także:

 • 4 foldery turystyczne
 • 3 pocztówki

Żary to miasto położone w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim. Jest siedzibą powiatu żarskiego. Położone na południowym skraju Wału Trzebnickiego. Żary są 4. co do wielkości miastem w województwie.  Pomimo poważnych zniszczeń wojennych, w Żarach zachowało się wiele ciekawych zabytków architektury i pozostał średniowieczny układ urbanistyczny. Według rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa na listę zabytków wpisane są m. in.: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, kościół szpitalny pod wezwaniem Świętego Ducha, obecnie kościół polsko-kat. pod wezwaniem Dobrego Pasterza, katakumby – krużganki na cmentarzu, z XVII-XIX wieku, kościół pod wezwaniem św. Barbary, obecnie kościół garnizonowy pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego, pl. Jagiełły, z XIV-XV wieku, przebudowany w XVIII wieku, mury obronne, pozostałości z XIV/XVI-wiecznych średniowiecznych obwarowań miejskich, częściowo odrestaurowane, fragmenty murów, dwie wieże Brama Dolna, ul. Osadników Wojskowych, z XIV wieku, przebudowana w XVI wieku czy zespół zamkowy, z XIV-XVIII wieku. Ogólnie w mieście znajdziemy wiele zabytkowych kościołów i domów. Zainteresowanych miastem odsyłam na stronę Urzędu Miejskiego w Żarach.

zary


Pozioma linia. Czy to oznacza kolejną przesyłkę w jednym poście? Nie będzie drugiej przesyłki, lecz kolejne pięć! By wzbudzić Waszą ciekawość przedstawiam zamazane zdjęcia pięciu przesyłek, które dotarły do mnie w ostatnich dniach i czekają na publikację ;-) Jak myślicie, co się ukryło za zdjęciach? Wpiszcie w komentarzach swoje propozycje wraz z dokładną liczbą danych gadżetów (np. 3 długopisy, 4 ołówki, 6 smyczy, 1 pendrive itp.). Osoba, której uda się najwięcej trafić dostanie ode mnie drobny upominek :D Na zgłoszenia czekam 24h, tj. do 28 lutego, g. 20:20.

Jutro kolejny wpis, zapraszam! ;)

przesylki

 

Komentarzy [5]

 1. 1. 2 ulotki , informatory o gminie mieście coś takiego
  2. ulotka długopis pendrive brelok
  3. 2 długopisy ołówek brelok piłeczka?
  4.jakas torba
  5. widokówka długopis

 2. 3 długopisy, 1 ołówek, 3 foldery reklamowe, torba, drewniana podstawka reklamowa i na trzecim zdjęciu na dole kulka czerwona? :-P

 3. 4 długopisy,
  balon,
  torba ekologiczna,
  brelok – odblask,
  ołówek z ludzikiem zamiast gumki,
  ta czerwona kulka to chyba mini maskotka samoprzylepna :)

  Gratuluję przesyłek!

 4. 1.2 informatory ,1 smycz
  2.1 informator,1 balon,1 pendrive
  3.1 ołówek , 2 długopisy , 1 brelok odblask , 1 smycz, 1 piłeczka antystresowa
  3 1 torba , 1 przypinka , 1 informator
  5. 1 pocztówka , 1 długopis

 5. -informatory , smycz
  -informator, balon, pendrive
  -ołówek , dwa długopisy ,brelok odblaskowy , smycz,piłeczka antystresowa
  -torba ,przypinka , informator
  -pocztówka , długopis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.