Coś na dobry wieczór

Dobry wieczór! Witajcie w kolejnym wpisie u Gadżeciarza. Wraz ze zmianą domeny pojawiły się niestety problemy. Na Waszych blogach, w sekcji z najnowszymi postami obserwowanych blogów, nie pojawiają się informacje o moich nowych wpisach. Nie wiem, co jest winne temu błędowi, ale staram się zrobić wszystko, by problem został zażegnany. Jak na razie udało mi się ustawić przekierowanie domeny z „cba.pl” na „com.pl”. Wcześniej to też trochę szwankowało, ale od dzisiaj wpisując adres ‚gadzeciarz.cba.pl’ jesteście automatycznie przekierowywani na nową domenę, czyli ‚gadzeciarz.com.pl’. Brak powiadomień u Was spowodował niestety również spadek liczby wyświetleń moich wpisów nawet o połowę(!), więc jestem nieco załamany. Nie wszyscy obserwują mój fanpage, przez co nie są poinformowani, że opublikowałem coś nowego. Jeżeli ktoś orientuje się w kwestii Wordpressa czy przenoszenia domen i problemów z tym związanych, proszę o kontakt.

Dzisiaj co prawda przesyłek brak, ale pojawił się jeden pozytyw, a jedna firma obiecała, że sprawdzi, co da się zrobić. Na liście pozytywów obecnie 6 pozycji, więc po weekendzie powinno coś do mnie dotrzeć. I dobrze, bo pozostało mi tylko 11 przesyłek do zaprezentowanie Wam (może uwiniemy się z tym nawet do końca tygodnia).

Nieco zmęczony i podłamany walką z technologią, zapraszam do obejrzenia kolejnych gadżetów, które otrzymałem w ostatnich czasie. Muszę przyznać, że jest na co popatrzeć :)

 

Nadleśnictwo Mieszkowice – położone jest w południowo-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, w powiatach Gryfino i Myślibórz. Kompleksy leśne leżą na terenie gmin: Mieszkowice, Cedynia, Chojna, Moryń, Dębno, Trzcińsko- Zdrój. Od zachodu i południowego zachodu granica opiera się o rzekę Odrę, która równocześnie stanowi granicę Państwa Polskiego z Niemcami.

Nadleśnictwo Mieszkowice graniczy z Nadleśnictwami: Chojna, Dębno, Różańsko i Myślibórz. W kierunku północ-południe rozpiętość nadleśnictwa wynosi około 23,5 km, a w kierunku wschód zachód nadleśnictwo Mieszkowice rozciąga się w linii około 36,5 km. Siedziba nadleśnictwa mieści się w Mieszkowicach.

Więcej informacji na temat Nadleśnictwa znajdziecie na jego stronie: www.mieszkowice.szczecin.lasy.gov.pl.

 

W otrzymanej kopercie znalazłem:

  • 3 broszury

nadlesnictwo_mieszkowice


Galeria LIDER – usytuowana jest w samym centrum miasta Żywiec pomiędzy ul. Zieloną, a ul. Stefana Żeromskiego. Od głównej handlowej ulicy miasta (ulicy Kościuszki) oddalona jest o około 300 metrów. W bliskiej okolicy znajduje się rynek starego miasta, miejskie targowisko, pogotowie ratunkowe, a także kilka szkół. Od strony ulicy Stefana Żeromskiego zlokalizowany jest przystanek miejskiej linii autobusowej, skąd prowadzą trasy kilkunastu linii autobusowych, prowadzących do wszystkich dzielnic miasta. To bardzo dogodna sytuacja , dzięki której około 20 tys. Mieszkańców Żywca potrzebuje maksymalnie 5 minut aby dotrzeć do obiektu, a kolejne 15 tys. zamieszkuje obszar, z którego łatwo dojechać na miejsce w ciągu 10-15 minut.

Na terenie Galerii znajdziemy 60 sklepów i punktów usługowych. Wśród nich znajdziemy wiele znanych marek. Są to m. in.: Lewiatan, Media Expert, Empik, House, Cropp, Reserved, 4F, CCC, Diverse, 50Style, Drogeria Natura, Ziko Apteka, Young Reporter, Lodomania, SportMaster, Big Star, Dileo, Taboo czy Księgarnia Matras.

Po więcej informacji na temat oferty Galerii Lider oraz aktualnych promocji odsyłam Was na stronę internetową www.galerialider.pl oraz oficjalny fanpage.

 
Paczka pocztowa skrywała w sobie wiele wspaniałości:

  • 2 kubki (jeden się nieco ułamał)
  • 6 drewnianych łopatek
  • 2 notesy
  • 6 breloków – odblasków
  • pendrive 2 GB
  • 21 smyczy (aż 10 nowych egzemplarzy do kolekcji!)

galeria_lider

Serdecznie dziękuję Galerii Lider za tak wspaniałe wsparcie mojej kolekcji i pamięć o mnie, gdyż prośbę o gadżety wysyłałem równy rok temu :)

To wszystko, co miałem dzisiaj dla Was. Życzę Wam spokojnego wieczoru, jak i całego weekendu. Do następnego razu, cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.