Coś za darmo dla każdego

Cześć! Zgodnie z wczorajszą obietnicą, witam Was w kolejnym wpisie na moim blogu. Dzień jak co dzień, trochę się rozleniwiłem, ale korzystając w pierwszego dnia mojego weekendu wziąłem się w garść i wysłałem trochę maili. Skutkowało to 2 negatywami, 1 autoodpowiedzią informującą o urlopie oraz 1 pozytywem :) Po godzinie 14 pojawił się u mnie zapowiedziany kurier GLS z zestawem Ambasadora nowego projektu trnd. Godzinę wcześniej odwiedził mnie także listonosz z dwoma przesyłkami turystycznymi, których zawartość bardzo mi się spodobała.

Na dzisiaj przygotowałem dla Was darmowe darmówki, które każdy z Was może otrzymać po spełnieniu małej formalności, czyli wypełnieniu formularza lub dokonaniu rejestracji. Zapraszam!

 

Pierwsza przesyłka dotarła do mnie z Krakowa. Zawierała  zafoliowany katalog firmy HomeKoncept zajmującej się projektowaniem domów nowoczesnych. Wewnątrz niego znajdował się także list od pracowników firmy.

HomeKONCEPT oferuje bezpłatne, profesjonalne doradztwo architektoniczne oraz możliwość dostosowania projektu do potrzeb Inwestora. Darmowy katalog możecie zamówić na stronie: www.homekoncept.com.pl/zamow-bezplatny-katalog/.

homekoncept


Kolejna przesyłka co prawda była zaadresowana na moją siostrę, ale tradycyjnie zaprezentuję ją na blogu. Kolejna zafoliowana przesyłka zawierała następny numer magazynu LEGO Club. Otrzymują ją członkowie Klubu Lego, do którego możecie się zarejestrować po wypełnieniu formularza na stronie (wejdź).

legoclub


Trzecia przesyłka (również ze stolicy Małopolski) dotarła do mnie dopiero za trzecim razem! Kartę StepCloser zamówiłem dokładnie 27 sierpnia. Nie dotarła jednak do mnie w ciągu kilku dni, więc skontaktowałem się w jej sprawie z nadawcą. 14 września przesyłka została ponowiona, lecz niestety znowu do mnie nie dotarła, mimo że do Krakowa mam +/- 65 km, więc list po 2-3 dniach powinien do mnie dotrzeć. Trzecia próba wysyłki nastąpiła 29 września i okazała się udana! 4 października otrzymałem bardzo ładną żółtą kopertą, która zawierała: kartę rabatową StepCloser, 6 naklejek oraz 3 smyczki! :)

StepCloser daje nam możliwość korzystania z szerokiego wachlarzu rabatów w wielu punktach na terenie 6 polskich miast (Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia) oraz w Internecie. Wśród partnerów programu znajdziemy m. in. Burger King, Bytom, Biker House, MPunkt, Hilton Garden Inn, Romet, ZIKOdermo i wielu innych.

Swoją kartę StepCloser otrzymacie po wypełnieniu formularza dostępnego na www.card.stepcloser.pl/pl#zamow.

stepcloser

To wszystko, co na dzisiaj dla Was przygotowałem. Po więcej zapraszam już jutro, kiedy to pojawi się kolejny wpis. A jak Wam mija ten tydzień? Pogoda się poprawia? Przesyłki dopisują? Muszę się wybrać na małe tournee po Waszych blogach i poodwiedzać dobrych znajomych :) Miłego wieczoru, do zobaczenia!

Komentarzy [2]

  1. Witam chciałabym zgłosić iz gdy wchodze na stronę karty by zobaczyć rabaty wyskakuje błąd. Proszę to żeby państwo zwrócili uwagę na ten komentarz!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.