Czas na pierwszy wpis w Nowym Roku

Cześć, witajcie w… pierwszym wpisie w Nowym Roku! Nie wiem w sumie jak to się stało, ale dopiero dzisiaj, 14 stycznia opublikuję pierwszy wpis w 2017 roku, choć pierwsze przesyłki dotarły do mnie nieco wcześnie. Pierwszy tydzień nowego roku obfitował aż w 4 przesyłki (po jednej na każdy dzień roboczy tygodnia). Kolejne dwie dotarły do mnie w ubiegłą środę i to właśnie one, jako pierwsze pojawią się na moim blogu.

Najbliższe kilkanaście dni jestem zmuszony spędzić na nauce, ponieważ wielkimi krokami zbliża mi się sesja egzaminacyjna oraz kilka kolokwiów. W związku z tym chciałbym poinformować, że w styczniu może pojawić się nieco mniej wpisów niż zazwyczaj, za co już teraz serdecznie przepraszam. Na pewno jednak, dzień przed moim pierwszym egzaminem, czyli 31 stycznia opublikuję wpis jubileuszowy, na który serdecznie zapraszam. Planuję zorganizować dla Was coś specjalnego, ale póki nie będę miał 100% pewności, czy to się uda, to nie zdradzam szczegółów ;-)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dzisiaj zaprezentuję Wam dwie, środowe przesyłki. Jedna dotarła do mnie z serca Wielkopolski – Poznania, a druga prosto z polskich gór – miejscowości Poronin.

 

Firma Japar rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku w Poznaniu. Początkowo działała na rynku lokalnym, jednak już od kilku lat firmowe produkty można nabyć na terenie całej Polski. Firma zdobyła zaufanie wielu klientów, z którymi cieszy się długoletnią współpracą.

Firma zajmuje się sprzedażą następujących produktów: owoców suszonych i kandyzowanych, bakalii, orzechów, ziaren i pestek spożywczych, przypraw oraz soków naturalnych.

Partnerami firmy Japar są firmy dostarczające towary wysokiej jakości, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferta firmy kierowana jest głównie do sieci handlowych, hurtowni, sklepów spożywczych, firm cateringowych, restauracji i kawiarni, ale także do klientów detalicznych.

Więcej o firmie Japar oraz jej ofercie znajdziecie na stronie www.japar.pl, a także firmowy fanpage’u.

 

Przesyłka kurierska dostarczona przez sympatyczną Panią Kurier firmy InPost zawierała obiecany:

  • kalendarz ścienny (trójdzielny)
  • metalowy długopis


Majer Bus – historia firmy rozpoczęła się w 2001 roku na terenie Podhala i Małopolski. Początkowa działalność w rodzinnych stronach z czasem rozrosła się do przewozów na terenie całej Polski oraz Europy. Działając na dwóch płaszczyznach linii regularnych i turystyki firma stara się dostarczyć najlepszej jakości usługi. Flota Majer Busa składa się z nowoczesnych i wygodnych busów i autokarów mając od 8 aż do 65 miejsc siedzących! Na obecną chwile firma oferuje swoim Klientom codzienny kurs na linii Zakopane – Kołobrzeg, a także aż 23 kursy między Zakopanem, a Krakowem. Firma świadczy także usługi dla renomowanych międzynarodowych Biur Podróży.

Więcej informacji o firmie Majer Bus, rozkłady jazdy, cennik oraz wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie internetowej przewoźnika www.majerbus.pl. Wpadnijcie także na facebookowy profil firmy.

Zapowiedziana przesyłka skrywała w sobie:

  • 2 ulotki
  • 2 rozkłady jazdy
  • kartkę świąteczną
  • świetny brelok – autobus
  • smycz
  • 4 długopisy (2 metalowe, touchpen i plastikowy)

Dziękuję Pani Katarzynie oraz Pani Annie za pozytywne rozpatrzenie moich próśb i wsparcie kolekcji gadżetów :) Serdecznie Panie pozdrawiam! :)

A Wam tradycyjnie już dziękuję za odwiedziny na moim blogu i lekturę pierwszego wpisu w Nowym Roku. Jak dobrze pójdzie, zapraszam już jutro na kolejny wpis, w którym zaprezentuję Wam kolejną przesyłkę oraz pewną informację związaną z Gadżeciarzem i 25. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ♥ Miłego wieczoru!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.