Gadżety za newsletter

Witam! Od pewnego czasu niedziele był przeznaczone na publikację gadżetów wygranych w konkursach. Dzisiaj nie będzie inaczej. Zaznaczę jednak, że dzisiejszy post będzie ostatnim jak na razie z tej serii, ponieważ nic więcej nie udało mi się na razie wygrać :D

Zestaw gadżetów, który Wam za chwilę pokaże otrzymałem od sieci sklepów Małpka Express. Jak je zdobyłem? Wręcz banalnie prosto! Pierwsze bodajże 50 osób, które zapisały się do newslettera otrzymywały prezent-niespodziankę. Niestety nie wiedziałem, czy zmieściłem się w tym limicie, także po prostu zapisałem się, a na moją skrzynkę mailową zaczęły regularnie pojawiać się nowe maile od Małpki. Po kilku(nastu) dniach listonosz dostarczył mi bąbelową kopertę formatu A4, w której znalazłem:

  • torbę na zakupy
  • notes A4
  • 2 metalowe długopisy
  • smycz

malpkaexpress

Bardzo fajny zestaw upominków i pomysł na marketing. Dodam, że sieć Małpka Express organizuje obecnie konkurs, w którym do wygrania jest również zestaw firmowych gadżetów. Zadaniem uczestnika jest stworzenia komiksu. Zainteresowani muszą się pospieszyć, gdyż konkurs trwa do dzisiaj :) Szczegóły znajdziecie na http://malpkaexpress.pl/komiksy/kreator/.

Komentarzy [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.