Pozytywny negatyw i kilka innych :)

Dobry wieczór! Witajcie po zapowiadanej, wczorajszej przerwie na blogu. Hmm… co słychać? :) Ja wróciłem dzisiaj do domu. Korzystając ze słonecznej (nareszcie!) pogody pokosiłem trawniki i oczekiwałem na wizytę listonosza (choć kurier też mógł wpaść). Niestety się zawiodłem… nic dzisiaj nie otrzymałem :( A jest to trochę dziwne, bo pewna firma nadała do mnie przesyłkę 12 lipca, czyli 8 dni temu! Zdarza się, że zwykłe przesyłki idą tydzień, ale powyżej tego raczej nigdy. Czyżby Poczta brała przykład ze swojej konkurencji? A może to właśnie InPost ma dostarczyć mi tą przesyłkę? Okaże się :) Za to wczoraj, pod moją nieobecność, listonosz dostarczył 3 przesyłki (1 zapowiedzianą, 1 turystyczną i 1 próbkę).

Muszę jednak przyznać, że mimo braku przesyłek, nie jest tak źle. Tylko dzisiaj otrzymałem 3 pozytywy (z tego jeden z osobistym odbiorem – jutro się wybiorę), a wczoraj aż 4 :) Najbardziej podobał mi się jeden z nich. Opowiem Wam pokrótce jego historię. 11 lipca skontaktowałem się z pewną firmą za pośrednictwem Facebooka. Obiecali przekazać sprawę do osób decyzyjnych i powrócić do mnie z odpowiedzią. I słowa dotrzymali. Wczoraj z rana przekazali mi informację, że niestety nie mają obecnie gadżetów, które mogliby przekazać celem wsparcia mojej kolekcji. Z grzeczności oczywiście podziękowałem za zainteresowanie moją prośbą i pożyczyłem miłego dnia. W odpowiedzi otrzymałem dużego „lajka”. Konwersację zarchiwizowałem, lecz to nie był koniec tej historii. Godzinę później otrzymałem kolejną wiadomość, z której dowiedziałem się, że jednak znalazły się gadżety i już niedługo otrzymam niewielki upominek :) Piękny happy end, nieprawdaż? :P Każdy gadżet się liczy, nawet ten najmniejszy, więc bardzo się cieszę z otrzymanego pozytywnego negatywu i pozostaje mi oczekiwać na przesyłkę :)

Na koniec jeszcze krótka statystyka. Spisałem sobie wszystkie pozytywy, które otrzymałem w lipcu i oczekuje na przesyłki z nich. Jest ich aż 14! :D Bardzo się cieszę. Co do dwóch mam niestety mieszane uczucia (może się mylę), drobiazgi z jednego odbiorę prawdopodobnie jutro, a na resztę muszę poczekać. Zauważyłem, że mój listonosz odwiedza mnie ostatnio co drugi dzień, więc skoro był we wtorek to jutro powinien do mnie wpaść :)

Ale się rozpisałem, jakaś wena mnie dopadła ;-) Mam nadzieję, że przebrnęliście przez ten przydługi wstęp. Teraz przedstawię Wam jedne ze świeższych przesyłek (otrzymałem je 11 i 13 lipca). Oto one oraz ich nadawcy:

 

Plast-Mar –  firma z ponad 30-letnią tradycją zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Jej siedziba znajduje się w Inowrocławiu. Zajmuje się przetwórstwem odpadów polipropylenowych PP i polietylenowych PE. Obecnie zakład specjalizuje się w recyklingu odpadów technologicznych stosując przy tym nowoczesne technologie. Poza zasadniczą działalnością, firma Plast-Mar stworzyła punkt edukacyjny dla dzieci i młodzieży. Celem zajęć jest praktyczne poznanie procesu recyklingu i jego wpływ na środowisko.

Więcej informacji na temat firmy oraz punktu edukacyjnego znajdziecie na stronie www.plast-mar.pl.

Niezapowiedziana przesyłka-niespodzianka zawierała:

 • reklamówkę
 • ulotkę
 • notes
 • 2 plastikowe długopisy
 • zapach samochodowy
 • przypinkę
 • 5 smyczy

plast-mar


Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki – niepubliczna uczelnia mieszcząca się w Krakowie przy ul. Św. Filipa 17. Kształci specjalistów w zakresie informatyki i zarządzania, w sposób odpowiadający wymogom innowacyjności i przedsiębiorczości oraz aktualnym i perspektywicznym potrzebom europejskiego rynku pracy. W ofercie uczelni znajdziemy liczne specjalności, z których aż 12 to tegoroczne nowości! Są to m. in.:

 • na kierunku zarządzanie: zarządzanie wizerunkiem firmy, m@rketing i reklama w Sieci, rachunkowość i podatki w praktyce firmy, systemy informatyczne wspomagające zarządzanie
 • na kierunku informatyka: projektowanie i produkcja gier komputerowych, informatyka biznesowa
 • na kierunku finanse i rachunkowość: audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza, podatki i doradztwo podatkowe, kadry i płace w praktyce firmy

Wszystkie informacje na temat uczelni, kierunków oraz specjalności znajdziecie na stronie internetowej www.wsei.edu.pl. Więcej informacji znajdziecie także na Facebookowym profilu.

Zapowiedziana przesyłka zawierała następujące uczelniane gadżety:

 • 2 foldery
 • ulotkę
 • 2 zestawy karteczek
 • 3 smycze

wsei


Bank Spółdzielczy w Nałęczowie – to lokalny bank działający na terenie gminy i miasta Nałęczów oraz sąsiadujących gmin. Istnieje od 1903 r. Jego siedziba znajduje się przy ul. 1 Maja 16 w Nałęczowie. Bank posiada 4 filie (w Bełżycach, Garbowie, Kurowie i Wąwolnicy) oraz punkt kasowy w Sadurkach. Oferta banku to m. in. kredyty, dewizy, depozyty, rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, Indywidualne Konto Emerytalne czy usługi: bankofon, SMS Banking, PayByNet czy BlueCash.

Szczegółowe informacje na temat Banku oraz jego pełną ofertę poznacie odwiedzając stronę internetową www.bsnaleczow.pl. Wpadnijcie także na bankowy fanpage :)

Duża, brązowa koperta zawierała:

 • kamizelką dziecięcą
 • czapkę
 • 2 breloki – zwierzątka – odblaski
 • 2 lizaki
 • 4 długopisy

bs_naleczow

Serdeczni dziękuję wszystkim za wsparcie mojej kolekcji :)

A Wam dziękuję za kolejne odwiedziny na moim blogu. Życzę Wam udanej końcówki tygodnia roboczego i do zobaczenia jutro w kolejnym wpisie u Gadżeciarza. Cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.