Przesyłka z „happy endem” :)

Dzień dobry, dobry wieczór! Witajcie po raz pierwszy w tym tygodniu na moim blogu. Nikt się nie upomina, że nie ma nowych wpisów, a u mnie troszkę się dzieję :) Co prawda początek tygodnia spędzam na uczelni i nie mam zbyt dużo wolnego czasu na blogowanie, ale wczoraj mogłem już opublikować wpis – niestety tego nie zrobiłem. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzisiaj może zrobić już „krótkie” podsumowanie całego tygodnia.

 

Poniedziałek

Dzień ten rozpocząłem od… negatywu. Oprócz tego nic więcej nie przyszło, ale dzięki uprzejmości mojej koleżanki z uczelni, do mojej kolekcji dołączył nowy kubek, 3 smyczki, ołówek i długopis – dziękuję :)

Wtorek

Wtorek był już bardziej optymistyczny – z samego rana na skrzynce mailowej pojawił się „turystyczny” pozytyw. Dla równowagi pojawił się też negatyw, a jedna firma obiecała sprawdzić, co się z stało z obiecaną paczką. Listonosz dostarczył do mnie przesyłkę poleconą z Pomorza, która była wysyła aż trzykrotnie! Do trzech razy sztuka ;) Również we wtorek odezwał się do mnie jeden ze sklepów Decathlon z zapytaniem, czy otrzymałem już paczkę od nich. Moja odpowiedź była jednak przecząca. Co dziwne, paczka została wysłana 10 listopada, czyli dość dawno temu. Skontaktowałem się mailowo z firmą kurierską TNT w sprawie przesyłki, która według numeru śledzenia utknęła w Krakowie. Po około 2 godzinach zadzwoniła do mnie bardzo sympatyczna Pani z firmy TNT i wyjaśniła całą sytuację. Jak się okazało na liście przewozowym pojawiła się literówka w moim nazwisku, a na dodatek na naklejek doklejanej już na magazynie do tej drobnej literówki dołączyły jeszcze 2 błędy – błędna miejscowość i błędny numer domu. To wszystko spowodowało, że kurier nie potrafił dostarczył przesyłki (choć numer telefonu był poprawny, więc mógł zadzwonić ;) ).

Środa

Po wprowadzeniu zmian w adresie, zaginiona paczka dotarła do mnie w środowe popołudnie. Oprócz niej, pojawił się także listonosz z malutką paczką pocztową. Na deser otrzymałem jeszcze negatyw, „pół-pozytyw„, a jedna z firm zapewniła mnie, że paczka z gadżetami powinna już być do mnie wysłana.

Czwartek

Pierwszy dzień mojego weekendu rozpoczął się od turystycznej przesyłki z poniedziałkowego pozytywu. Oprócz niej nic więcej się nie pojawiło.

Piątek

Tydzień zakończył się jednym negatywem, a także otrzymaną paczką pocztową od jednej z polskich instytucji. Oprócz tego wysłałem kilka maili, bo lista pozytywów mocno się skurczyła :)

 

Tak w telegraficznym „skrócie” wyglądał mój gadżetowy tydzień :) Teraz przyszedł czas na prezentację otrzymanych gadżetów. Dzisiaj jednak zaprezentuję Wam jeszcze przesyłki z zeszłego tygodnia i nawet początku miesiąca. Jakieś zaległości sobie znowu narobiłem :) Zapraszam do oglądnięcia.

 

ZF TRW jest wiodącym producentem i dystrybutorem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, obsługującym wszystkich największych producentów pojazdów na całym świecie i prowadzi działalność przez oddziały w ponad 20 krajach. TRW ZF finansuje 22 centra techniczne i 13 torów testowych na kluczowych rynkach na całym świecie.

Znaczenie bezpieczeństwa w branży motoryzacyjnej szybko się zmienia i sprawia, że aktywne oraz pasywne systemy bezpieczeństwa stają się podstawą dla funkcji jazdy automatycznej. ZF TRW już dzisiaj dostarcza wiele funkcji wspomagania kierowcy oraz jazdy półautomatycznej, takich jak adaptacyjna kontrola jazdy, układ utrzymujący pojazd na wyznaczonym pasie ruchu, system wykrywania martwego pola, wspomaganie przy zmianie pasa ruchu, awaryjny system wspomagania, wspomaganie hamowania awaryjnego oraz systemy łagodzące skutki kolizji.

Więcej o ZF TRW znajdziecie na stronie www.trw.pl.

Zapowiedziana przesyłka zawierała:

  • 2 smycze
  • 2 długopis
  • brelok z żetonem do wózka

zf-trw


Firma Thales jest obecna w Polsce od 1992 roku i zatrudnia ponad 250 pracowników. Grupa zapewnia swoim klientom technologicznie zaawansowane rozwiązania dla lotnictwa, transportu lądowego, obronności, bezpieczeństwa oraz przestrzeni kosmicznej.

Thales jest kluczowym uczestnikiem polskiego rynku w zakresie systemów kierowania i sterowania ruchem kolejowym. Przy współpracy z polskim przemysłem Thales oferuje Siłom Zbrojnym RP rozwiązania z dziedziny obrony przeciwlotniczej, sprzętu morskiego, lekkich pojazdów opancerzonych i bezzałogowych systemów powietrznych.

Thales stawia na współpracę z polskimi partnerami. To podstawa strategii działania firmy na polskim rynku. Dzięki temu nowoczesne technologie i nowatorskie rozwiązania opracowane przez ekspertów Thales trafiają także do polskiego przemysłu. Przykłady takiego działania Grupy to między innymi współpraca z Radmor, Polską Grupą Zbrojeniową (PGZ), WB Electronics, czy też współpraca z Polską Agencją Kosmiczną (POLSA). Przykładem udanego partnerstwa pomiędzy Thales a polskim przemysłem są dwie dekady współpracy z gdyńską firmą Radmor, które zaowocowały wyposażaniem Wojska Polskiego w 10 000 sztuk taktycznych radiostacji PR4G.

Po więcej informacji o firmie Thales oraz jej pełną ofertę odsyłam Was na stronę internetową firmy.

Otrzymana koperta skrywała w sobie zestaw firmowych gadżetów:

  • smycz
  • 4 długopisy (w tym jedno pióro kulkowe)

thales


Serwis turystykawgminie.pl to możliwość promocji gminnych atrakcji turystycznych. W ten sposób chwalimy się tym, co w Polsce najpiękniejsze. Załoga portalu tworzy narzędzia, które łączą funkcjonalność mapy z tradycyjnym opisem/zdjęciami dając innowacyjne rozwiązania do promocji regionu i nie tylko! Turystykawgminie.pl tworzy profesjonalny, młody zespół otwarty na współpracę i sugestie. Oferuje możliwość korzystania z Interaktywnego Przewodnika Mapowego dedykowanego gminnom i innym organizacjom turystycznym, które w innowacyjny sposób chcą pokazać swoje walory. Interaktywne mapy są nowoczesnym narzędziem, które w czytelny i jasny sposób przedstawiają rozmieszczenie bazy obiektów z różnych kategorii wraz z informacjami opisowymi (godziny otwarcia, telefon, adres www). Dużym plusem jest możliwość ciągłej aktualizacji i publikacja informacji sezonowych, np. wydarzenia. Ponadto użytkownikom serwisu udostępniane są wizytówki turystyczne polskich gmin, gdzie w pigułce przekazywane są informacje statystyczne o atrakcjach, zagospodarowaniu, położeniu i ukształtowaniu terenu. Obecnie na mapach serwisu znajduje się już ponad 91 260 obiektów!

Więcej informacji na temat portalu znajdziecie pod adresem www.turystykawgminie.pl oraz na Facebookowym profilu.

Otrzymana koperta kurierska DPD zawierała:

  • encyklopedię Stryszowa i  okolic
  • książkę „Zapomniany bohater ze Stronia”
  • książkę o Gminie Karsin
  • folder turystyczny „Przygoda na Jurze”
  • pocztówkę

turystykawgminie

Na odwrocie otrzymanej pocztówki znajdowały się jeszcze pozdrowienia od zespołu portalu turystykawgminie.pl :) Również serdecznie pozdrawiam Panią Klaudię wraz z całą ekipą!

twg_pozdrowienia

Serdecznie dziękuję wszystkim nadawcom za wsparcie mojej kolekcji :)

Troszkę się dzisiaj rozpisałem. Jeżeli dotarłeś do tego miejsca, to chciałbym Cię poinformować, że to już koniec dzisiejszego wpisu :) Dzięki za odwiedziny na moim blogu, zachęcam do komentowania oraz (jeżeli jeszcze tego nie robisz) polubienia mojego facebookowego profilu, na którym obecnie mam 98 fanów – jubileuszowa setka tuż, tuż :D Miłego wieczoru!

Komentarzy [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.