Przygodę z Jogobellą czas zacząć!

Witam serdecznie! Zapraszam Was na lekturę pierwszego wpisu dotyczącego przygody z projektem Jogobella realizowanego przez trnd. Mam nadzieję, że będzie to świetna zabawa wraz z pysznymi smakami jogurtów tej marki.

Zgodnie z otrzymanymi wcześniej informacjami, kurier GLS dostarczył kopertę zawierającą Zestaw Ambasadora. W jej wnętrzu znalazły się:

  • list
  • Przewodnik Projektu
  • książeczka „Twoje Badanie Opinii”
  • kolorowa mata

trnd-jogobella-zestaw

Wielu z Was zastanawia zapewne, co zostało przeznaczone do testowania, skoro w przesyłce znalazła się głównie „makulatura”? W trosce o świeżość testowanych produktów podjęto decyzję o zastosowaniu „Platformy zwrotów kosztów”. Co to oznacza? To sam Ambasador udaje się do sklepu, gdzie kupuje wyznaczone produkty w odpowiednich ilościach. Następnie rachunek prezentujący zakupiony towar, przesyła za pomocą platformy do trnd, gdzie po weryfikacji i zakończeniu projektu, cała kwota zostaje zwrócona Ambasadorowi na jego konto bankowe.

Projekt zakłada wypróbowanie nowych produktów marki Jogobella, którymi są:

  • Jogobella Musli: pyszny Jogurt z extra dużymi kawałkami owoców oraz musli w czterech pysznych kombinacjach smakowych od samego rana doda Ci energii!
  • Jogobella Breakfast: połączenie pysznego jogurtu Jogobella z chrupiącymi dodatkami to przekąska idealna na drugie śniadanie, każdy dodatek to inne, zaskakujące składniki! (dostępny w trzech smakach)
  • Jogobella 8 Zbóż: owies, orkisz, żyto, jęczmień, pszenica, ryż, proso, gryka… a do tego pyszny jogurt w sześciu owocowych smakach. Pyszny posiłek, dzięki któremu Twoje popołudnie stanie się przyjemnością!

Zgodnie z założenie projektu, każdy Ambasador powinien zakupić:

  • 6 zestawów Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż dla niego i rodziny (łącznie 18 jogurtów w trzech rodzajach)
  • 6 zestawów Jogobella Breakfast, Jogobella Musli i Jogobella 8 Zbóż dla bliskich i przyjaciół (łącznie 18 jogurtów w trzech rodzajach)

Całe zakupy muszą jednak zamknąć się w kwocie 66 złotych. Teraz Ambasadorów marki Jogobella, w tym moją mamę, czeka wizyta w okolicznych sklepach i zakup produktów. Nasze opinie na ich temat zaprezentuję w następnym wpisie, na który już teraz serdecznie zapraszam!

Komentarzy [1]

  1. Jogobelle ze świeżym croissantem smakują wyśmienicie takie drugie śniadanko często gości u mnie na stole. Lubię Jogobellę i te jogurciki spełniają moje oczekiwania i fajnie, że są różne smaki i rodzaje dla każdego coś dobrego:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.