Samochodem do pracy lub na uczelnię?

Cześć! Jak się miewacie? Jaka pogoda u Was za oknem? U mnie od wczoraj znowu zimno i deszczowo, choć teraz pod wieczór przebija się małe słonko przez chmury. Podobno weekend ma być już przyjemniejszy i cieplejszy, na co liczę. Koniec maja, a pogoda znowu późnojesienna.

W związku z juwenaliami odbywającymi się na mojej uczelni otrzymaliśmy od Rektora wolny dzień od zajęć, który przypada na dzień jutrzejszy. Dzięki temu mam dodatkowy długi, 4-dniowy weekend, który dzisiaj rozpocząłem. W sumie to nawet 5-dniowy, ponieważ wczoraj zamiast zajęć urządziliśmy sobie grilla dołączając do kolejnej corocznej akcji naszej uczelni:)

Wczoraj postanowiłem przypomnieć się w paru miejscach, od których otrzymałem parę miesięcy temu pozytywy. Efektem są zapowiedzi nowych przesyłek. Jedna z firm obiecała, że sprawdzi, czy przesyłka została nadana, następna dzisiaj zapowiedziała wysyłkę paczki, a kolejna poprosiła o ponowne podanie adresu. Skontaktowałem się także z innymi firmami. Tutaj również odniosłem mały sukces. Jedna z firm zapowiedziała wysyłkę gadżetów, a paczka od drugiej już dzisiaj została do mnie dostarczona przez kuriera DHL. Coś się ruszyło – i to mnie cieszy! Cieszy i motywuje do dalszych działań. Mam nadzieję, że zachowam formę i zbliżające się dni będą bogate w nowe gadżety.

Zanim nowe gadżety do mnie dotrą, zaprezentuję Wam te, które listonosz dostarczył mi kilkanaście dni temu. Poznamy salon samochodowy, w którym możemy kupić swój nowy wymarzony samochód, którym dojedziemy do nadawców kolejnych przesyłek: firmy zajmującej się hurtową sprzedażą geosyntetyków czy niepublicznej uczelni wyższej.

 

Firma Toyota Romanowski rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku w Radomiu. Początkowo była małą firmą rodzinną zatrudniająca jedynie 5 osób. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do otwarcia kolejnych salonów. Jednym z nich był salon marki Lexus w Krakowie. W 2005 roku został uruchomiony okazały salon mieszczący się przy ulicy Alei Pokoju 63A w Krakowie i do dziś jest niekwestionowanym liderem sprzedaży marki Lexus w Polsce. W 2010 roku firma została uhonorowana prestiżową nagrodą „Dealer Roku 2010”, która to jest najwyższą z możliwych ocen wystawioną przez Klientów.

W ofercie krakowskiego salonu znajdziemy m. in.: sprzedaż nowych samochodów marki Lexus, serwis gwarancyjny marki Lexus oraz pogwarancyjny wszystkich marekusługi blacharsko-lakiernicze wszystkich marek, polisy ubezpieczeniowe takich firm jak: PZU, Hestia, Allianz, Generali, kredyty i leasingiwynajem długoterminowy oraz wiele innych.

Więcej informacji o krakowskim salonie Lexusa znajdziecie na stronie www.lexus-krakow.com.pl oraz facebookowym profilu „Lexus Kraków„.

 
Przesyłka polecona zawierała:

 • maskotkę
 • metalowy długopis


Firma Elikopol BK z Bielska-Białej powstałą w 1998 roku. Podstawową działalnością firmy jest sprzedaż hurtowa geosyntetyków. Oferta firmy zawiera pełną gamę geosyntetyków o zróżnicowanych parametrach: geosiatki, geotkaniny, geowłókniny, geokompozyty (w tym również przeciwerozyjne i drenażowe), geokraty, georuszty, materiały biodegredacyjne, bentomaty, membrany. Firma jest dystrybutorem geosyntetyków na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Od wielu lat współpracuje z największymi wykonawcami robót drogowych w Polsce. Oferowane materiały geosyntetyczne posiadają oznaczenia zgodne z Zharmonizowanymi Normami Europejskimi. Firma jest także wyłącznym przedstawicielem handlowym na rynku polskim wielu zagranicznych firm.

Firma oferuje również usługi w następującym zakresie: montaż geosyntetyków każdego rodzaju, wykonywanie materaców i półmateraców, umacniania skarp (za pomocą geokraty, siatki antyerozyjnej, maty biodegradacyjnej), humusowanie, obsiew, hydroobsiew, wykonywanie i umacnianie rowów z użyciem  geokrat lub elementów betonowych, uszczelnianie rowów geomembraną, montaż i zgrzewanie geomembrany czy montaż elementów zabezpieczających migrację płazów i wędrówki gryzoni – ochrona herpatologiczna.

Po więcej informacji o firmie Elikopol BK oraz jej pełną ofertę odsyłam Was na stronę www.elikopol.com.pl.

 

W otrzymanej, niespodziewanej przesyłce znalazłem:

 • 3 smycze (nr 767 w kolekcji)
 • 3 metalowe długopisy (nr 765 w kolekcji)
 • 2 ołówki
 • wizytówkę


Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie (WSNS) – niepubliczna szkoła wyższa mieszcząca się przy ul. Zamojskiej 47 w Lublinie. W ofercie uczelni znajdziemy następujące kierunki studiów licencjackich I stopnia: socjologia, kosmetologia, dietetyka, ratownictwo medyczne, techniki dentystyczne, pedagogika, praca socjalna, taniec.

W ofercie kształcenia są również studia podyplomowe wspomagane przez Internet: doradztwo zawodowe, socjoterapia, dietetyka i planowanie żywienia, żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie, psychodietetyka, dietoterapia, terapia zajęciowa, diagnoza i terapia pedagogiczna, coaching profesjonalny, badania społeczne i analiza rynku z wykorzystaniem IBM SPSS Statistics itp.

WSNS jako jedyna z nielicznych uczelni wprowadziła niedziele jako dni wolne od zajęć. Dzięki temu studenci mają więcej czasu dla siebie i rodziny. Szkoła ta ukształtuje Ciebie jako: lidera – przedsiębiorcę własnej firmy, wzmocni w Tobie poczcie wartości Siebie, a także wyznaczy Twoją ścieżkę kariery zawodowej.

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie to przede wszystkim: uczelnia przyjazna Studentowi, nowy budynek bez barier dla osób niepełnosprawnych oraz najlepsza kadra naukowo dydaktyczna i specjaliści praktycy

Chcących bliżej poznać lubelską Uczelnię odsyłam do odwiedzin oficjalnej strony internetowej WSNS, a także fanpage’a na Facebooku.

 
Przesyłka z Lublina skrywała w sobie:

 • notes
 • brelok
 • ulotkę
 • smycz (nr 768 w kolekcji)
 • opaskę odblaskową

Zaprezentowanym nadawcom serdecznie dziękuję za przesłane gadżety oraz wsparcie mojej kolekcji. Pojawiły się m. in. nowe smyczki, co bardzo mnie cieszy :)

Jak u Was wygląda sytuacja ze wzbogacaniem swoich kolekcji? Dajecie radę czy dopadł Was wiosenny kryzys? Pochwalcie się w komentarzach, a ja z miłą chęcią obejrzę Wasze zdobycze. Miłego wieczoru, do następnego razu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.