Słuchasz? Tonsil! Czytasz? Czytam.pl!

Cześć, dzień dobry! Witam w pierwszym tegorocznym wiosennym wpisie na moim blogu. Jak przywitaliście nową, wyczekiwaną przez wielu porę roku? Pierwsze dni wiosny były różne – raz słońce, raz gwałtowne opady. Teraz sytuacja się nieco ustabilizowała i od soboty mamy piękną, słoneczną pogodę. Oby jak najdłużej :)

Powoli, bardzo powoli, wręcz mozolnie zaczyna zmieniać się sytuacja w kwestii gadżetów. Zaczynam wysyłać pierwsze partie próśb, które przynoszą oczekiwane rezultaty. Tydzień temu otrzymałem jeden pozytyw i jedną informację o przekazaniu prośby do osób decyzyjnych, dzień później dla równowagi przyszedł negatyw, a wczoraj wpadł kolejny pozytyw. Jest jakiś odzew, więc z utęsknieniem będę wyczekiwał listonosza z przesyłkami :)

Dzisiaj chciałbym zaprezentować Wam kolejne 2 zestawy gadżetów, które otrzymałem początkiem miesiąca. Poznajcie ich nadawców.

 

Tonsil – marka rozwijająca swoją działalność nie szczędząc środków na nowe projekty i realizacje innowacyjnych pomysłów. Grupę Tonsil tworzą kadra inżyniersko-technologiczna, której wiedza wypracowała silną pozycję firmy oraz grupa młodych pracowników, która wzbogaciła linię produkcyjną firmy o nowe, technologicznie zaawansowane elementy. W ofercie firmy znajdują się m.in. głośniki niskotonowe, średniotonowe, wysokotonowe, kopułkowe, tubowe i sufitowe, a także megafony doręczne, wzmacniacze akustyczne czy mikrofony.

Produkty firmy z powodzeniem rywalizują z głośnikami najbardziej znanych zachodnich producentów. Marka Tonsil to tradycja poparta przykazem innowacji. Praca designerów i inżynierów pozwala na dostarczanie produktów, które wyróżniają się na półkach nowoczesnym stylem. Tonsil pozostawia świetne wrażenia nie tylko ze względu na styl i design, ale przede wszystkim dzięki dopracowanej do perfekcji jakości dźwięku i funkcjonalności sprzętu.

Więcej informacji o firmie Tonsil znajdziecie na stronie www.tonsil.pl. Zachęcam Was także do odwiedzenia sklepu internetowego www.skleptonsil.pl, jak również facebookowego profilu firmy.

Przesyłka zapowiedziana przez Pana Tomasza, którego serdecznie pozdrawiam, zawierała:

  • 2 foldery reklamowe
  • metalowy długopis


Czytam.pl – księgarnia internetowa powstała w 2005 roku. Początkowo stanowiła  dodatkową działalność przedsiębiorstwa TAMI – znanego od 1995r. na poznańskim rynku informatycznym. Obecnie czytam.pl  jest kluczowym przedsięwzięciem firmy.

Księgarnia Czytam.pl zrodziła się z pasji do książek i marzeń kilku szalonych moli książkowych. Celem firmy od początku było stworzenie miejsca, w którym można zaleźć każdy szukany tytuł – niezależnie od zainteresowań, potrzeb zawodowych czy edukacyjnych i kupić go zawsze w niskiej cenie. Dlatego księgarnia internetowa czytam.pl oferuje swoim klientom obniżki cen non stop. Rabaty około 30% obejmują większość pozycji bez specjalnej oferty promocyjnej. Dodatkowo zawsze znajdą się tytuły w wyjątkowych cenach nawet 50-70% taniej.

Obecnie w ofercie Czytam.pl jest ponad 120 tysięcy produktów o różnorodnej tematyce (kryminały, romanse, poradniki, literaturę naukową, techniczną,  albumy, książki dla dzieci w tym kolorowanki, podręczniki, filmy, a także gry i zabawki). Firma oferuje bardzo atrakcyjne warunki dostawy już od 2,99 zł, a także odbiór osobisty w poznańskiej siedzibie.

Czytam.pl to wygodne i bezpieczne zakupy przez Internet. Księgarnia zajęła I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych w kategorii „Książki” serwisu opineo.pl w roku 2015 i ponownie w 2016r. I miejsce w kategorii „Książki i Edukacja”. Otrzymaliśmy również II miejsce w kategorii „Multimedia” – w rankingu zaufane opinie ceneo.pl 2015r.

Księgarnię Czytam.pl znajdziecie oczywiście pod adresem www.czytam.pl. Możecie odwiedzić ją także na Facebooku.

 

Moja przygoda z Czytam.pl rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku. Wtedy też złożyłem swoje pierwsze zamówienie. W dniu dostarczenia przesyłki skontaktowałem się z księgarnią w sprawie wsparcia mojej kolekcji. Otrzymałem wtedy odpowiedź od Pani Izy, którą również serdecznie pozdrawiam, że istnieje taka możliwości, ale wysyłka może mieć miejsce tylko przy okazji wysyłki zamówienia. Tak musiałem poczekać aż do marca, kiedy to złożyłem kolejne zamówienie w Czytam.pl.

Do mojego zamówienia zostały dołączone:

  • 2 plakaty
  • 11 zakładek do książek
  • metalowy długopis

Serdecznie dziękuję obydwóm firmom za wsparcie mojej kolekcji :)

A co u Was ciekawego wydarzyło się w ostatnim czasie? Jak poradziliście sobie ze zmianą czasu z zimowego na letni? Przyznam, że ja dzisiaj wstałem bardzo niewyspany, choć w niedzielę tego tak nie odczułem :) Jutro jestem na uczelni aż do 19, a w czwartek z samego rana wyjeżdżam na dwudniowe szkolenie organizowane w Łodzi, więc nie przewiduje raczej nowych postów w najbliższych dniach. Mam nadzieję, że na weekend uda mi się coś dla Was przygotować. Miłego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.