SMS na dzień dobry

Dzień dobry! No to tradycyjnie: „Co słychać?”. Pogoda się nam coś popsuła, pada od samego rana. Zrobiło się zimno i strasznie nie przyjemnie. Podobno w weekend w całym kraju ma sypać. Czyżby powrót zimy? Do ferii jednak jeszcze troszkę…

Nowych przesyłek nadal brak, ale nawet dzisiaj mnie to nie martwi. Gdy dzisiaj wstałem zobaczyłem, że dostałem SMSa. Nadawca: PP S.A. Bardzo dobrze znam ten skrót. Kilka dni temu już dostałem od nich SMSa z informacją o nadaniu dla mnie „Przesyłki kurierskiej 48”. Była to wtedy bombonierka z RMFu. Dzisiejsze powiadomienie nieco mnie zaskoczyło:

pocztex1

Po wpisaniu numeru przesyłki na stronie Pocztexu dowiedziałem się, że przesyłka została nadana w Koszalinie i jest gabarytu XXL. Że what? Według cennika firmy za przesyłkę XXL uznaje się paczkę o maksymalnych wymiarach 100x60x40 cm. Co to za wielka paka by była? Co najlepsze w ogóle nie mogę skojarzyć, do której firmy/urzędu z tamtych rejonów mógłbym napisać. Co prawda dwa dni temu zamawiałem na Allegro etui na telefon dla mamy, które ma przyjść z Koszalina, ale listem ekonomicznym i na pewno nie powinna być to przesyłka XXL. Kolejna zagadka pozostanie niewyjaśniona aż do jutra – wtedy spodziewam się dostarczenia tajemniczej przesyłki.

Dzisiaj jednak ostatnia z poniedziałkowym kopert. U wielu z Was już pojawiła się ta przesyłka, której nadawcą jest znana firma Yodeyma. W charakterystycznej żółtej kopercie znalazł się list, broszurka z ofertą oraz 5 małych próbek (3 damskie i 2 męskie) nowych zapachów wprowadzonych do oferty w tym roku. Mi osobiście szczególnie nie przypadły do gustu, no może 2 zapachy są jeszcze okej (jedne damskie, jedne męskie). Za to mojej mamie męskie spodobały się bardzo, taka sytuacja ;)

Jak wyglądają dzisiaj Wasze skrzynki? Zbierają kurz czy pilnowały dla Was jakiś przesyłek? Cześć!

yodeyma2015

p.s. Powtarzając po Jakubie, czy też zauważyliście, że w załączonym liście oferują nam grudniową promocję? :P

Komentarzy [2]

    • Hahaha, niezła fantazja :D
      Moja mama ciągle próbuje mi uświadomić, że to na pewno jej etui tylko wprowadzili błędne dane ;( Już jutro zagadka się wyjaśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.