Sportowy świat w błękitnych barwach (po raz 4.)

Dzień dobry, witajcie! Wracamy do publikacji wpisów z otrzymanymi gadżetami. Trochę ostatnio zaniedbałem bloga z powodu sesji i nawału nauki, ale teraz wszystko powinno już powrócić do normy. Muszę ponownie zacząć wysyłać prośby, bo z kolejnymi przesyłkami może być różnie, choć jeszcze na kilka oczekuję :)

Niedziela – dzień odpoczynku – mam nadzieję, że korzystacie z dość przyjemnej pogody (przynajmniej u mnie na południu taka jest), a w międzyczasie znajdziecie chwilę, by zapoznać się w nowym, sportowym wpisem na moim blogu :)

Publikację  tego wpisu odwlekałem nieco w czasie, ponieważ oczekiwałem jeszcze na dostarczenie jednej przesyłki. Teraz, kilkanaście dni później od jej otrzymania, chciałbym je Wam zaprezentować w kolejnym wpisie z serii „Sportowy świat w błękitnych barwach” (po raz 4.). Tak, tak, dzisiaj znowu na moim blogu zagości Decathlon, z czego bardzo się cieszę :) Poznajcie kolejne trzy sklepy tej sieci, które postanowiły wesprzeć moją kolekcję.

 

Decathlon Tarnów – to najnowszy sklep sieci Decathlon otwarty 2 grudnia 2016 roku. Mieście się na terenie Centrum Handlowego ECHO w Tarnowie (ul. Błonie 2). Jest największym sklepem sportowym w Tarnowie. Na powierzchni 1750 m2 znajdziemy produkty i akcesoria do uprawiania ponad 30 sportów. Decathlon Tarnów to megasklep sportowy zrzeszający pasjonatów sportu. Mieszcząc wiele dyscyplin pod jednym dachem, dąży do tego, aby uczynić sport dostępnym dla każdego, by był on źródłem przyjemności. W jego asortymencie znajdziemy pełną ofertę odzieży sportowej, butów sportowych oraz sprzętu marek własnych sieci Decathlon. Każdego dnia sportowi doradcy są do dyspozycji Klientów i pomogą znaleźć odpowiedni produkt. ​​Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21, a w niedzielę 9-20. Najświeższe aktualności i promocje tarnowskiego sklepu znajdziecie na facebookowym profilu Decathlon Tarnów.

Przesyłka kurierska FedEx zawierała:

  • 4 smycze (2 rodzaje)
  • 4 metalowe długopisy
  • 2 balony


Decathlon Pasaż Łódzki – jest z kolei największym sklepem sportowym w Łodzi. Znajdziemy go na terenie Centrum Handlowego Pasaż Łódzki przy Al. Jana Pawła II 30 w Łodzi. Na swoim klientów oczekuje codziennie od 9-21, a w niedzielę w godzinach 10-20. Decathlon Pasaż Łódzki oferuje szeroką gamę produktów sportowych oraz liczne usługi ułatwiające uprawianie sportu, tj. serwis sportowy, zakupy na raty czy karty podarunkowe. Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na fanpage’u sklepu.

Sklep zgodził się wesprzeć moją kolekcję, lecz jedynie z osobistym odbiorem gadżetów w sklepie. Dzięki uprzejmości mojego kolegi Patryka – mieszkańca Łodzi – odebrał on przygotowane gadżety, które następnie przysłał do mnie – dziękuję za pomoc :) W kopercie znalazły się:

  • smycz
  • długopis


Decathlon Kielce – jedyny sklep sieci Decathlon w województwie świętokrzyskim. Sklep został otwarty 29 maja 2014 roku w budynku o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, przy ul. Radomskiej 24, w którym mieściło się Chińskie Centrum Handlowe. W ofercie sklepu znajdziemy akcesoria marek własnych sieci Decathlon do uprawiania licznych sportów, np. Artengo (tenis ziemny i stołowy, badminton), B’twin (kolarstwo), Domyos (sprzęt i odzież fitness), Caperlan (wędkarstwo), Geonaute (turystyka, orientacja w terenie), Kipsta (gry zespołowe), Oxelo (hokej, rolki, deskorolki, hulajnogi) czy Quechua (wspinaczka, narciarstwo biegowe). Sklep otwarty jest codziennie od godziny 9 do 21 (w niedzielę do 20). Przed odwiedzeniem sklepu w Kielcach, możecie zajrzeć najpierw na facebookowy profil sklepu, gdzie umieszczane są najnowsze promocje.

Otrzymana przesyłka skrywała w sobie:

  • 4 smyczki (2 rodzaje)
  • długopis
  • przypinkę
  • 3 żetony do wózka

Serdecznie dziękuję załogom powyższych sklepów za wsparcie mojej kolekcji. Nie sądziłem, że jeszcze któreś ze sklepów obdarują mnie swoimi gadżetami, a sportową przygodę Gadżeciarza zakończymy na trzeciej części. Myliłem się… i dobrze :) Czy nastąpi kontynuacja cyklu wpisów „Sportowy świat w błękitnych barwach”? Czas pokaże. Prezentowałem Wam już gadżety od 10 sklepów Decathlon oraz siedziby głównej firmy. W Polsce działa obecnie 46 sklepów, czyli wykonując proste działanie matematyczne nieco ponad 1/5 sklepów wsparło moją kolekcję, za co jestem im bardzo wdzięczny, a statystycznie oznacza to, że jest jeszcze szansa na otrzymanie kolejnych, błękitnych gadżetów :)

Na zakończenie dzisiejszego wpisu chciałbym życzyć Wam miłego, niedzielnego odpoczynku, jak również całego tygodnia. Nareszcie rozpoczynam swoje studenckie ferie – nieco ponad tydzień odpoczynku przede mną :) Do następnego razu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.