Sportowy świat w błękitnych barwach (po raz drugi)

Cześć! Co u Was słychać? Dawno się nie widzieliśmy. Przez cały tydzień nie opublikowałem żadnego wpisu z gadżetami. Po części straciłem ochotę do dalszego kolekcjonowania. Może lekko wpadłem w rutynę, która zaczęła mnie męczyć. Przesyłek przychodziło coraz mniej, odpowiedzi na maile prawie żadnych (nawet tych negatywnych), przez co sobie nieco odpuściłem. Ostatnią, większą porcję próśb wysłałem 13 listopada. Potem sporadycznie co parę dni wysłałem 2-3 maile, co spowodowało drastyczny spadek otrzymywanych gadżetów. Ten tydzień jednak nieco się przełamał. W poniedziałek otrzymałem zapowiedzianą przesyłkę kurierską, którą przedstawię Wam już dzisiaj, a wczoraj listonosz dostarczył 2 niezapowiedziane przesyłki. Dzisiaj popołudniu wpadły 2 pozytywy, które nieco mnie podbudowały i zmobilizowały do dalszych działań :)

Nie przedłużając, zapraszam Was do części przyjemniejszej dla Waszego oka, czyli części, w której prezentuję otrzymane gadżety. Stali czytelnicy mojego bloga już po tytule pewnie domyślają się kto jest bohaterem dzisiejszego wpisu. Tak, Decathlon! :D Oto kolejne 3 przesyłki, które otrzymałem od sklepów Decathlon w Białymstoku, Bemowie oraz Piasecznie.

 

Decathlon Białystok – otworzył się dla swoich klientów 29 listopada 2012 roku przy ul. Jana Pawła II 51 w Białymstoku. Jest największym sklepem sportowym w okolicy i pierwszym tej sieci w województwie podlaskim. Jego hala zajmuje powierzchnię 3,6 tys. m2 Market oferuje kompleksowe wyposażenie do uprawiania różnego rodzaju sportów i turystyki, m.in. do wspinaczki, jazdy na rowerze, gier zespołowych i sportów zimowych. W asortymencie są także odzież i obuwie dla sportowców oraz suplementy diety. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-21 oraz w niedzielę od 9:30 do 20.

Zachęcam do odwiedzenia białostockiego sklepu na Facebooku, gdzie publikowane są najświeższe informacje na temat promocji i aktualnej oferty.

 

Otrzymana przesyłka zawierała:

 • 2 różne smycze
 • 2 długopisy

decathlon_bialystok


Decathlon Bemowo – sklep znajdziecie w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego przy ul. Warszawskiej 6. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 grudnia 2015 roku. Znajdziesz tutaj niezbędny sprzęt, którego potrzebujesz do uprawiania swojego sportu. Każdego dnia sportowi doradcy są do dyspozycji Klientów i pomogą znaleźć odpowiedni produkt. Zakupy w tym obiekcie można robić w godzinach 9-21 (od poniedziałku do soboty) oraz 10-20 (w niedziele).

Sklep znajdziecie także na Facebooku, gdzie znajduje się oficjalny profil Decathlon Bemowo.

Foliopak dostarczony przez kuriera TNT skrywał w sobie:

 • 4 balony
 • 4 długopisy
 • foliową torebkę
 • wizytówkę
 • 4 żetony do wózków
 • 2 smycze

decathlon_bemowo


Decathlon Piaseczno – znajduje się w Piasecznie przy ul. Puławskiej 37. Został otwarty 21 maja 2010 roku. Jest największym sklepie sportowym w Europie Środkowej! Na powierzchni 8000 m2 (2 piętra) klienci znajdą artykuły do uprawiania 65 dyscyplin sportowych. Ponadto każdy klient może skorzystać z porady sprzedawców – fachowców, którzy służą wiedzą dotyczącą doboru sprzętu. Sklep w Piasecznie posiada bezpłatne boisko do siatkówki plażowej. W sklepie znajduje się kabina z symulatorem do gry w golfa czy tor rolkowy. Można także pograć w tenisa stołowego i porzucać do kosza. Zimą, wewnątrz sklepu, można przetestować łyżwy na sztucznym lodowisku. Pracownicy oczekują na klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21 oraz w niedzielę od 9 do 20.

Więcej informacji o sklepie oraz aktualne promocje znajdziecie na Facebookowym profilu sklepu.

W poniedziałkowej przesyłce kurierskiej FedEx znalazły się:

 • 3 długopisy
 • 7 żetonów do wózka
 • przypinka
 • 3 smycze

decathlon_piaseczno

www.decathlon.pl

Kolejne błękitne gadżety oraz smycze z logo Decathlonu dołączyły do mojej kolekcji oraz ich „kuzynek/sióstr” ;-) Oprócz tych znakowanych logiem sklepów w Białymstoku, Bemowie oraz Piasecznie, otrzymałem wcześniej także z logo sklepów w Katowicach, Wrocławiu (Magnolia) oraz Kaliszu (zobacz poprzedni wpis). Wkrótce, dzięki uprzejmości mojego kolegi, który odebrał przygotowane gadżety prosto ze sklepu, dołączy do nich Decathlon Łódź. Oznacza to, że 7 z 45 sklepów sieci Decathlon postanowiło wesprzeć moją kolekcję. To bardzo miłe z Państwa strony, dziękuję serdecznie! :) Co prawda Decathlon w Płocku również zadeklarował smyczkę ze swoim logo, ale również tylko z osobistym odbiorem – niestety trochę mi tam nie po drodze :|

A jak Wam mija tydzień? Przeglądając Wasze blogi muszę przyznać, że dobrze, nawet bardzo! Trzeba wziąć się do roboty. Wkrótce Święta, więc pasowałoby postarać się o kilka gadżetowych prezentów :) Chciałbym też dobić w tych roku jeszcze do dwóch jubileuszy: 700 długopisów (obecnie 688 w kolekcji) oraz 700 smyczek (obecnie 668 sztuk). Mam cichą nadzieję, że się uda, ale samo przecież się nie zrobi :) Miłego wieczoru!

Komentarzy [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.