Sportowy świat w błękitnych barwach(po raz trzeci)

Dobry wieczór! Witajcie w dzisiejszym, czwartkowym wpisie. Utrzymuję dyscyplinę w codziennej publikacji postów, choć dzisiaj mi trochę zeszło, bo jest już kilkanaście minut po 23. Mimo to mam nadzieję, że późna pora Was nie odstraszy i z miłą chęcią przeczytacie mój kolejny wpis (jak nie dziś, to przy wolnej chwili).

Czwartek, ostatni czwartek roku, podobnie jak dzień wczorajszy należał do tych spokojniejszych. Niestety nie pojawiła się u mnie żadna przesyłka, ale… firma z wtorkowego pozytywu poinformowała mnie, że nadała dzisiaj dla mnie paczuszkę, co oznacza, że rok 2016 zakończymy wizytą kuriera :D Bardzo mnie to cieszy. A może i listonosz dorzuci też coś od siebie? Już jutro się tego dowiemy :)

A dzisiaj, trzeci post z serii „Sportowy świat w błękitnych barwach”. Stali czytelnicy mojego bloga dobrze znają ten tytuł wpisów i wiedzą, że bohaterami ponownie będą sklepy sieci Decathlon :) Tym razem oprócz jednego ze sklepów pojawi się także przesyłka bezpośrednio z siedziby firmy Decathlon Polska, co bardzo mnie ucieszyło. Czekam jeszcze na jedną przesyłkę, ale dotrze ona już pewnie po Nowym Roku, co oznacza, że to nie ostatni, błękitny wpis na moim blogu, ale na pewno ostatni w tym roku.

 

Decathlon – sieć dużych francuskich sklepów sportowych posiadająca 1065 sklepów na całym świecie. W Polsce znajdziemy 45 sklepów pod tym szyldem. Sklepy te to raj dla wszystkich pasjonatów sportów, ale również i tych dopiero rozpoczynających przygodę z aktywnym trybem życia czy nawet amatorów wszelakich aktywności ruchowych. W sklepach Decathlon znajdziemy tysiące produktów przeznaczonych do uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych, m. in. piłki nożnej, koszykowej, siatkówki, ale także jazdy konnej, gry w golfa, pływania, wędkarstwa czy myślistwa. Firma Decathlon przygotowała dla swoich Klientów grupę aż 20 marek własnych, które oferują wysoką jakość ładnych i prostych produktów w możliwie najniższej cenie. Wśród tych marek możemy wyróżnić: Artengo (sporty rakietowe), b’Twin (kolarstwo), Domyos (sprzęt i odzież fitness), Kalenji (bieganie), Kipsta (gry zespołowe), Nabaiji (pływanie), Quechua (turystyka, narciarstwo biegowe) czy Wed’ze (sporty zimowe).

Więcej informacji o sklepach Decathlon znajdziecie oczywiście na stronie internetowej www.decathlon.pl, jak również na Facebokowym profilu. Warto dodać, że sieć Decathlon oprócz sprzedaży w sklepach tradycyjnych prowadzi także sprzedaż internetową z możliwością darmowej dostawy oraz darmowym zwrotem w sklepach stacjonarnych lub poprzez Paczkomaty.

Pierwsza przesyłka kurierska dostarczona przez kuriera firmy FedEx skrywała w sobie bardzo fajną zawartość:

  • 8 smyczek (z czego aż 6 to nowe egzemplarze do kolekcji)
  • 5 opasek silikonowych
  • 4 długopisy
  • brelok imitujący cenówkę
  • 6 naklejek


Decathlon Toruń Copernicus – jeden z dwóch sklepów sieci Decathlon w województwo kujawsko-pomorskim znajduje się w Toruniu przy ul. S. Żółkiewskiego 15 (w Centrum Handlowym Atrium Copernicus). Sklep został uroczyście otwarty 27 listopada 2014 roku i zajmuje powierzchnię 2 054 m2. Oprócz produktów sportowych sieć Decathlon świadczy także dodatkowe usługi takie jak serwis rowerowy czy narciarski. Sklep otwarty jest codziennie w godzinach 9-21, a w niedzielę 10-20.

Aktualne promocje toruńskiego Decathlonu oraz więcej informacji o sklepie znajdziecie na Facebookowym profilu „Decathlon Toruń Copernicus”.

Drugą przesyłkę dostarczył kurier TNT, a znalazły się w niej:

  • kubek :)
  • długopis
  • 2 smycze

Dziękuję serdecznie siedzibie głównej firmy Decathlon oraz załodze sklepu w Toruniu za wsparcie mojej kolekcji i powiększenie jej o swoje gadżety :)

To wszystko na dzisiaj. Nie przedłużając kończę dzisiejszy wpis i zapraszam już na jutro – na prawdopodobnie przedostatni wpis w 2016 roku :) Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.