Sportowy świat w błękitnych barwach

Cześć! Witam Was w nowym wpisie na moim blogu. Zakończył się pierwszy, roboczy tydzień listopada. Kończy się także mój 11 dniowy dłuuugi weekend. Przeleciało… co zrobić, trzeba wracać do codziennych, studenckich obowiązków :) Tydzień zakończył się równie pozytywnym akcentem jak wczorajszy dzień, ponieważ jeszcze przed 11 kurier FedEx doręczył mi niezapowiedzianą przesyłkę, którą już dzisiaj Wam zaprezentuję. Więcej przesyłek dzisiaj nie otrzymałem, ale za to wpadł do mnie jeden pozytyw.

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, wczoraj coś postraszyło śniegiem, dzisiaj cały dzień chłodny i wietrzny, co przyczyniło się do spędzenia większej ilości czasu przy komputerze i wysyłce paru garści próśb. Czy coś z tego wyniknie? Przekonam się zapewne po weekendzie.

Dzisiaj, zgodnie z wczorajszą zapowiedzią, niebieski post. Zaprezentuję Wam aż 3 przesyłki kurierskie, które otrzymałem wczoraj i dziś. Zawartość każdej z nich bardzo mnie ucieszyła. Zresztą co będę przedłużał, zobaczcie sami.

 

Pierwsza paczka kurierska dotarła do mnie po pozytywie otrzymanym od sklepu Decathlon Katowice. Obiekt mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Centrum Handlowym Auchan Katowice. Sklep został otwarty 5 grudnia 2013 roku. Ma powierzchnię 3200 metrów kwadratowych, na których znajdziemy sprzęt i odzież do 40 dyscyplin sportowych. Ekipa pasjonatów sportu zawsze służy pomocą swoim Klientom. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21 oraz w niedzielę od 10 do 20. Aktualne promocje dostępne w katowickim sklepie oraz wszelkie aktualności znajdziecie na oficjalnym profilu facebookowym sklepu Decathlon Katowice.

Otrzymana paczka skrywała w sobie:

 • bardzo miły list w kopercie
 • naszywkę
 • podkładkę pod kubek
 • 2 przypinki
 • żeton do wózka
 • 3 smycze
 • 3 długopisy

decathlon_katowice


Druga wczorajsza kurierska przesyłka została nadana na Dolnym Śląsku, a dokładnie we Wrocławiu. Jej nadawcą był sklep Decathlon Magnolia znajdujący się w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu. Sklep został otwarty 1 lipca 2014 roku i od tego czasu oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów dla miłośników następujących dyscyplin: tenisa ziemnego i stołowego, badmintona, kolarstwa, jazdy konnej, wędkarstwa, myślistwa, łucznictwa, golfa, biegania, gier zespołowy, hokeja, wspinaczki, narciarstwa biegowego, pływania, chodzenia, a także innych sportów wodnych oraz zimowych. Załoga sklepu czeka na zainteresowanych codziennie w godzinach od 9 do 21. Aktualności z wrocławskiego Decathlonu znajdziecie na ich oficjalnym facebookowym fanpage’u.

Kurierski foliopak zawierał:

 • torbę na zakupy
 • 2 smycze (jedna z moim imiennym identyfikatorem :>)
 • długopis
 • żeton do wózka

decathlon_magnolia


Trzecia błękitna przesyłka przybyła dzisiaj do mnie ze sklepu Decathlon w Kaliszu. Znajdziemy go przy ul. Poznańskiej 80-86. Pierwszych klientów przywitano 1 grudnia 2011 roku. Pod dachem sklepu znajdziemy aż 65 sportów, strefy testowe, boisko i ponad 3500 modeli. Ponadto realizowane są wszystkie zamówienia na produkty Decathlon, które znajdują się w ofercie. Każdego dnia sportowi doradcy są do dyspozycji Klientów i chętnie pomogą znaleźć odpowiedni produkt. Obiekt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-21 oraz w sobotę i niedzielę od 10 do 20. Wszystkie informacje na temat sklepu oraz aktualną ofertę znajdziecie na facebookowym profilu sklepu.

W dzisiejszej kopercie kurierskiej otrzymałem:

 • pozdrowienia od załogi sklepu
 • 7 balonów
 • 2 długopisy
 • 2 smycze

decathlon_kalisz

www.decathlon.pl

Na zakończenie chciałbym serdecznie podziękować załogom powyższych sklepów za bardzo miły kontakt i chęć wzbogacenia mojej kolekcji.

W Polsce działa obecnie 45 sklepów sieci Decathlon (46. zostanie otwarty w grudniu w Tarnowie). Jak zauważyłem, chyba każdy ze sklepów ma smyczkę ze swoją nazwą. Gdyby tak każdy z nich obdarował mnie choć jedną smyczką, to byłoby to aż 45 nowych błękitnych okazów w mojej kolekcji! :) Na razie w kolekcji znalazło się 5 takich smyczek + jedna z ogólnym logo sieci. Czy pojawią się kolejne? Czas pokaże :)

Na dzisiaj to wszystko co chciałem Wam zaprezentować. Mam nadzieję, że spodobał się Wam dzisiejszy wpis. Życzę miłego wieczoru, jak również całego weekendu. Do zobaczenia w następnym wpisie!

Komentarzy [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.