Tak niewiele brakowało…

Witajcie! Oto przed Wami przedostatni wpis w tym roku u Gadżeciarza. Tak jak przewidywałem ten rok zakończył się w wielkim stylu. Kilka minut po 12 kurier DHL dostarczył mi zapowiadaną paczkę, której zawartość bardzo mi się spodobała, a jej wartość przerosła moje oczekiwania. Już jutro ją Wam przedstawię i zakończymy rok z wielkim przytupem :) Mam jednak mały niedosyt, ponieważ po otrzymaniu dzisiejszej paczki moja statystyka gadżetów wyświetla dokładnie 699 długopisów… Brakło jednej sztuki, by móc w tym roku świętować jeszcze jeden jubileusz. Trudno, za to Nowy Rok rozpoczniemy od świętowania.

Na jutro zostawiłem sobie ostatnie dwie firmowe przesyłki, które oczekują na publikację. Dzisiaj za to zaprezentuję Wam przesyłki konkursowo-gratisowe oraz małe kolorowe „cosie” zdobyte w sklepach Biedronka. Zapraszam!

 

Pierwsza przesyłka to zestaw dwóch etykiet na butelki piwa zamówionych na stronie marki Tyskie. Każda z pierwszych 10 000 osób, które w terminie od 21 listopada 2016 r. do 10 grudnia 2016 r wypełniła formularz zgłoszeniowy na stronie akcji otrzymała zestaw etykiet z własną treścią. Etykiety dotarły do mnie w tekturowej kopercie, więc nie było możliwości, by zostały po drodze zniszczone. Tak oto prezentują się moje etykiety. Zamówiłem je specjalnie na 50 urodziny mojego taty, które będziemy świętować już w styczniu :)


Każdy z Was na pewno zna sieć sklepów Biedronka, więc nie muszę jej Wam przedstawiać. Od czasu wprowadzenia karty lojalnościowej „Moja Biedronka” w sklepach tej sieci można brać udział w różnego rodzaju akcjach. Pierwszą z nich był „Gang Świeżaków”, gdzie za zbierane naklejki można było otrzymać 1 z 8 maskotek – owoców/warzyw. Nam udało się zebrać punkty aż na 3 maskotki. Wybraliśmy jabłko, pomidora i gruszkę.

W grudniu natomiast Biedronka nagradzała swoim Klientów za dokonywanie zakupów za min. 40 zł. Po 7-krotnym dokonaniu zakupów za wspomnianą kwotę Klient mógł odebrać książkowy kalendarz z przepisami na każdy tydzień roku.


Ostatnia dzisiejsza przesyłka to nagroda z konkursu organizowanego przez portal Motomi.pl. Zadanie konkursowe polegało na wymyśleniu oryginalnej nazwy dla sani Św. Mikołaja. 20 najlepszych nazw było nagradzanych zestawem podróżnych (poduszka podróżna i kubek termiczny). Dla autorów kolejnych 200 nazw wybranych przez jury przewidziano choinkę zapachową z logo portalu. Wraz z mamą i siostrą wzięliśmy udział w konkursie. Niestety nie zdobyliśmy nagrody głównej, ale otrzymaliśmy 6 choinek zapachowych oraz bardzo ładną kartkę ze świąteczno-noworocznymi życzeniami.

To wszystko, co miałem dzisiaj dla Was przygotowane. Już jutro Sylwester – ostatni dzień w roku. W szale przygotować do nocnej zabawy nie zapomnijcie o mnie i wpadnijcie w godzinach popołudniowych na mój blog, a na pewno nie będzie żałować – będzie na co popatrzeć :) Miłego wieczoru, do jutra!

Komentarzy [4]

  1. Gratuluję :) Szkoda, że tego jednego długopisu zabrakło. Pewnie zaraz na początku nowego roku wpadnie. Ja chyba dziś zrobię remanent kolekcji. Muszę sprawdzić co w ogóle mam i w jakiej ilości. Chciałem dobić z długopisami do 1000 sztuk, ale przez moją przerwę zatrzymałem się i nic z tego.

    • Dziękuję. Ja też planowałem jeszcze w wakacje dobić do 1000 smyczek. Później powiedziałem sobie, że zbiorę je do końca roku. Niestety ostatecznie nie udało się dobić nawet do tych 700, ale w końcu cały przyszły rok przed nami :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.