Trochę smyczy i długopisów :)

Dobry wieczór! Witajcie w ten wtorkowy wieczór w skromnych progach mojego bloga. Dni szybko upływają i wielkimi krokami zbliża się kolejna – czwarta już w moim życiu – sesja egzaminacyjna. Wraz z nią zbliża się maraton kolokwiów, który rozpocznę już w najbliższy poniedziałek. Korzystając z wolnej chwili postanowiłem naskrobać jednak dla Was kilka słów :)

Nieczęsto poruszam takie tematy na blogu, ale dzisiaj będzie nieco inaczej. Na pewno każdy z Was słyszał dzisiaj o śmierci Zbigniewa Wodeckiego – wybitnego polskiego muzyka, piosenkarza i kompozytora, ale także aktora i prezentera telewizyjnego. Nie znajdzie się chyba osoba nie znająca słynnej piosenki z czołówki bajki „Pszczółka Maja”, ale także wielu innych utworów „Chałupy Welcome to”, „Z tobą chcę oglądać świat”, „Lubię wracać tam, gdzie byłem” czy „Izolda”. Bardzo ceniłem sobie osobę Pana Zbigniewa i jego twórczość. Był osobą szczerą, spokojną i skromną – nie był „pochłonięty” światem show-biznesu, lecz prowadził swoje własne życie, często jednak w biegu i stresie. Będzie mi bardzo brakować Pana Zbigniewa. W tym roku w mojej okolicy miał dać dwa koncerty. Myślałem, by na jeden z nich pojechać. Niestety nie będzie już takiej okazji…

Wracając do kwestii gadżetów, dzisiaj mam dla Was kolejne trzy przesyłki. Przesyłki „anonimowe”, ponieważ nadawcy nie określili się w kwestii publikacji logo. Zainteresowanych wymianą adresów zachęcam do kontaktu przez formularz kontakowy, bezpośrednio na maila gadzeciarz@onet.pl lub poprzez prywatną wiadomość na fanpage’u.

Przesyłka nr 1

  • naszywka
  • 2 karty ICE
  • odblaskowa smycz (nr 753 w kolekcji)


Przesyłka nr 2

  • 6 długopisów (nr 764 w kolekcji)
  • 3 małe ołowki


Przesyłka nr 3

  • 3 smycze (nr 767 w kolekcji)
  • 3 długopisy (nr 765 w kolekcji)
  • 2 ołówki
  • wizytówka

Po publikacji wpisu otrzymałem informację, że firma wyraża zgodę na publikację logo. Gadżety wraz z prezentacją firmy zobaczysz we wpisie „Samochodem do pracy lub na uczelnię?”.

 

To wszystko na dzisiaj. „Anonimowym” nadawcom dziękuję za wsparcie mojej kolekcji, a Wam dziękuję za wizytę na moim blogu. Zachęcam do komentowania, polubienia facebookowego profilu oraz śledzenie dalszych poczynań Gadżeciarza :) Miłego tygodnia, cześć!

Komentarzy [1]

  1. Świetne długopisy i ołówki reklamowe, bardzo przydatny i funkcjonalny gadżet. Sama lubię takie kolekcjonować, przynajmniej się do czegoś przydają :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.