Troszkę długopisów i innych gadżetów

Witajcie! Co ciekawego powiecie? U mnie dzisiaj punktualnie o 10 pojawił się listonosz z jedną niespodziewaną przesyłką. Firma na początku sierpnia odesłała mnie do udziału w organizowanych konkursach, w których można wygrać firmowe gadżety. Mimo to dzisiaj otrzymałem od nich parę drobiazgów :) Postanowiłem także skontaktować się telefonicznie z jedną firmą. Zadzwoniłem do sekretariatu firmy, gdzie poproszono mnie o bezpośredni kontakt z Działem Marketingu, do którego otrzymałem numer telefonu. Pierwsza próba zakończyła się nie odebraniem połączenia. Druga była już jednak bardziej szczęśliwa. Pani wysłuchała mojej prośby, powiedziała, że firma raczej nie praktykuje takich działań i przez telefon nie może mnie zweryfikować kim naprawdę jestem. Trochę zaskoczyła mnie takim stwierdzeniem. Ostatecznie zostałem poproszony o przesyłanie prośby na adres mailowy tej pani. Zobaczymy, czy przyniesie to jakiś efekt :)

Dzisiaj kolejne 3 przesyłki, ostatnie przesyłki „jawne” firmowe, które oczekują na mojej liście. Oprócz nich zostało mi jeszcze 5 pozycji do opublikowania. Ciężki okres się zbliża…

 

PZ HTL S.A. jest czołowym producentem sprzętu laboratoryjnego. Ponad 35 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji ręcznych systemów dozujących, opartych o filozofię osiągania satysfakcji klienta, pozwoliły zdobyć firmie opinię niezawodnego producenta przyjaznych urządzeń laboratoryjnych.

Firma PZ HTL specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu dla branży laboratoryjnej. Aby sprostać wymogom stawianym przez rynek krajowy i rynki zagraniczne, konsekwentnie stosowane są coraz nowocześniejsze technologie produkcji. Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz podejmowanie działań mających na celu poznanie potrzeb klientów zaowocowały stworzeniem wyrobów najwyższej jakości.

W ofercie firmy znajdziemy m. in. statywy do pipet, strzykawki do dozownika seryjnego, pipety serologiczne, końcówki do pipet, mini-wirówki, zestawy startowe i wiele innych. Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie www.htl.pl.

 

Zapowiedziana przesyłka zawierała:

 • broszurę
 • 2 filcowe podkładki pod kubek
 • czyścik do telefonu
 • firmowy pin
 • 5 różnych długopisów

pzhtl

Podziękowanie za wsparcie kolekcji kieruję do Pani Małgorzaty, którą jednocześnie serdecznie pozdrawiam :)


Ośrodek szkoleń ratownictwa morskiego Mayday Gdynia. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.mayday-gdynia.pl oraz na facebookowym profilu ośrodka.

W otrzymanej przesyłce znajdowała się smycz.

mayday_gdynia


SICO Polska – firma została utworzona w 2000 roku jako firma „córka’’ belgijskiej spółki Sico Screen Inks NV, producenta farb sitodrukowych Od maja 2012 roku udziały w SICO Polska są w 100 % objęte przez kapitał polski.

Od 2004 roku SICO Polska konsekwentnie zdobywa rynek  cyfrowy w Polsce oferując coraz większą gamę mediów, atramentów i urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe. Nie bez znaczenia jest wysoka jakość oferowanych przez SICO Polska usług serwisowych w zakresie cyfrowych ploterów drukujących  LFP.

SICO Polska podążając za nowymi trendami pojawiającymi się w komunikacji wizualnej, poligrafii i reklamie systematycznie poszerza gamę oferowanych produktów, w tym wysokiej jakości mediów i atramentów do druku solventowego i sublimacji oraz maszyn Mimaki i kalandrów MontiAntonio.

Firma SICO Polska została wyróżniona godłem Gazeli Biznesu przyznawanym przez redakcję Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm w polskiej gospodarce, jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego.

Bogatą ofertę firmy możecie zobaczyć na stronie www.sico.pl. Wpadnijcie także do firmowych social mediów: Facebook oraz YouTube.

Paczka pocztowa skrywała w sobie:

 • kalendarz ścienny na 2016 rok
 • reklamówkę
 • teczkę
 • ładny kubek
 • 2 smycze
 • 2 wizytówki
 • 5 długopisów (w tym 1 w etui)

sico_polska

Podziękowanie za wsparcie kolekcji kieruję do Pana Sebastiana, którego jednocześnie serdecznie pozdrawiam :)

 

To wszystko, co na dzisiaj miałem dla Was. Niestety nadal nie wysyłam zbyt wiele próśb, przez co los następnych przesyłek jest bardzo niepewny. Miejmy nadzieję, że dobra passa się jednak utrzyma i jutro otrzymam chociaż jedną przesyłkę. Życzę miłego wieczoru i byle do weekendu! :) Cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.