Unikatowy kubeczek

Dzień dobry! Co słychać? Odpoczywacie? Jak obiecałem dzisiaj zaprezentuję Wam przesyłkę z wyjątkową dla mnie zawartością. Przesyłka była wielką niespodzianką, gdyż nie wiedziałem, że coś otrzymam. Ale jednak listonosz dostarczył dużą kopertę bąbelkową uformowaną w kształt walca – to mogło nieco pomóc w odgadnięciu jej zawartości. Obstawiałem kubek i się nie myliłem :) Nie wiedziałem jednak od kogo jest ta przesyłka, ponieważ koperta oprócz adresu i znaczków nie miała żadnej pieczątki. Dopiero później zauważyłem z tyłu koperty dopisek: „Nad. Teleexpress :)”.

Tak! Redakcja programu „Teleexpress” emitowanego od 1986 roku codziennie o 17 w telewizyjnej Jedynce (TVP 1) obdarowała mnie kubeczkiem ze swoim logo oraz zdjęciem Macieja Orłosia z podwójnym autografem (z przodu i z tyłu z pozdrowieniami). Kubeczek nie jest jednak zwyczajnym gadżetem. Oprócz słynnego logo „Teleexpressu” znalazły się na nim autografy osób związanych z tym programem! Na moim kubeczku znalazły się podpisy: Beaty Chmielowskiej-Olech, Danuty Dobrzyńskiej, Macieja Orłosia oraz Marka Sierockiego :) Jest to bardzo miły upominek i wyjątkowe wzbogacenie mojej kolekcji. Przy otwieraniu koperty, gdy wyczułem, że jest to kubek, nieco się bałem o niego, gdyż kilka dni wcześniej pewna firma również za pośrednictwem Poczty Polskiej obdarowała mnie swoim kubeczkiem – niestety podczas transportu został uszkodzony (wkrótce przedstawię go na blogu). Ten jednak dotarł do mnie bez najmniejszej ryski. Bardzo dziękuje za przesłaną przesyłkę i wzbogacenie mojej kolekcji!

teleexpress

Jutro rozpoczynamy nowy tydzień. Nadal czekam na realizację kilku pozytywów. Niektórym firmom chyba będę się musiał jutro przypomnieć, bo niedługo miesiąc minie od danego słowa. A Wam życzę miłego tygodnia, ładniejszej pogody, bo ta dzisiejsza w ogóle mi się nie podoba, wielu przesyłek i… byle do weekendu! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.