Wakacje rozpoczęte, więc czas na powrót!

Cześć, witajcie po ponad miesięcznej przerwie! To znowu ja, Gadżeciarz! Kto jeszcze o mnie pamięta? Bardzo długo się do Was nie odzywałem, a to wszystko było spowodowane głównie zakończenie kolejnej semestru na uczelni i sesją egzaminacyjną. Egzaminy już napisane i nawet pozdawane, więc można wrócić do swojego hobby :)

W czasie, gdy mnie nie było nie wysyłałem prawie w ogóle nowych próśb o wsparcie kolekcji. Przypomniałem się jednak w kilku miejscach i dzięki temu od ostatnio opublikowanego postu dotarło do mnie 5 przesyłek, które będę Wam sukcesywnie przedstawiał. Mam jednak jeszcze 8 zaległych, więc na brak postów w najbliższych dniach nie powinniście narzekać.

Wczoraj wysłałem dosłownie kilka próśb i zostałem miło zaskoczony. Popołudniu otrzymałem pierwszy pozytyw, a późnym wieczorem skontaktował się ze mną telefonicznie Pan Tadeusz, którego serdecznie pozdrawiam – właściciel agencji reklamowej – który podczas bardzo miłej rozmowy zapewnił, że z miłą chęcią wesprze moją kolekcję :) Takie wiadomości pozytywnie nastrajają mnie do dalszych działań.

Dzisiaj, zgodnie z małą tradycją, zaprezentuję Wam kolejne trzy firmy, które w ostatnich tygodniach postanowiły wesprzeć moją kolekcję swoimi firmowymi gadżetami.

 

InfoPraca.pl – to internetowa giełda pracy. Serwis jest platformą udostępniającą najnowocześniejsze narzędzia rekrutacji online, świadcząc efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi pracy.

Serwis infoPraca.pl to znacznie więcej niż tylko strona rekrutacyjna z ogłoszeniami o pracę. Portal oferuje interaktywną platformę dla pracodawców i kandydatów, której celem jest ciągłe ulepszanie procesu rekrutacji oraz poszukiwania pracy. Dzięki temu szukanie pracy przez kandydatów oraz zatrudnianie nowych pracowników przez pracodawców jest procesem skutecznym i pozwala na skrócenie czasu oczekiwania do minimum.

Głównym celem serwisu jest stworzenie najlepszej giełdy pracy w internecie. Załoga serwisu ciągle dąży do podnoszenia poziomu świadczonych usług, m. in. poprzez wdrażanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności, będących efektem współdziałania z wiodącymi światowymi podmiotami w dziedzinie technologii IT.

Zainteresowanych ofertą serwisu lub poszukujących pracy odsyłam pod adres www.infoPraca.pl, a także zachęcam do odwiedzenia social mediów portalu: Facebook, Twitter, Google+.

 

Zapowiedziana wcześniej przesyłka kurierska zawierała:

 • podkładkę pod kubek
 • czyścik do ekranów
 • 15 krówek
 • filcowy brelok
 • 2 długopisy


AJ Produkty – firma ta powstała w 1975 roku, a jej celem jest wiodąca pozycja na rynku wyposażenia biur, magazynów i zakładów przemysłowych, oferując wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firma stale poszerza swoją ofertę, dbając o wysoką jakość produktów oraz aspekty bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Aby zapewnić asortyment produktów najwyższej jakości w niskich cenach, większość artykułów produkowanych jest bezpośrednio przez firmę. Nowoczesne fabryki w Polsce i na Słowacji umożliwiają stały nadzór nad jakością. Wydajne zakłady produkcyjne w połączeniu z rozwojem produktów przez Dział Designu to gwarancja, że w ofercie firmy znajdziesz dokładnie to, czego potrzebuje Twoja firma. Firma posiada certyfikaty jakości ISO 9001 i 14001.

W ofercie firmy znajdziemy meble i akcesoria, które znajdą zastosowanie w wielu miejscach: biurze, zapleczu konferencyjnych, jadalni i stołówce, recepcji, szatni, zakładach i warsztatach, a także w magazynie. Firma oferuje także szeroką gamę urządzeń i akcesoriów przeznaczonych do celów prezentacyjnych.

Aktualny katalog produktów znajdziecie klikając w okładkę powyżej, a po więcej informacji na temat firmy AJ Produkty odsyłam Was na stronę internetową www.ajprodukty.pl, a także do licznych profili w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, YouTube oraz Instagram.

 

Koperta doręczona przez listonosza skrywała w sobie:

 • katalog produktów
 • 2 broszury
 • 3 długopisy
 • bon rabatowy
 • list
 • 4 krówki


Księgarnia Orbita – prowadzi działalność na rynku księgarskim od ponad 25 lat, dzięki czemu może zaoferować szeroką ofertę tytułową w atrakcyjnych cenach. Księgarnia prowadzi działalność stacjonarną, jak również internetową. Punkt sprzedaży znajduje się w Rybniku przy ul. Rynek 12 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, a w soboty od 9 do 13.

Księgarnia internetowa stanowi uzupełnienie działalności stacjonarnej. W przypadku, gdy poszukiwanego przez nas tytułu nie znajdziemy w rybnickiej księgarni, to będzie on dostępny w sprzedaży internetowej. Sklep internetowy Księgarni Orbita znajdziemy pod adresem www.ksiegarniaorbita.pl. Księgarnia prowadzi także sprzedaż w dyskoncie książkowym (www.e-orbita.pl) oraz na swoim profilu na portalu Allegro. Fanów książek zachęcam także do odwiedzenia facebookowego profilu księgarni.

 

Poprzedzona pozytywem przesyłka kurierska Pocztex zawierała:

 • reklamówkę
 • t-shirt
 • 2 karty rabatowe

Nadawcom powyższych przesyłek serdecznie dziękuję za wsparcie mojej kolekcji! :) 

Na koniec chciałbym jeszcze wspomnieć o jednym wydarzeniu. W ubiegły piątek otrzymałem przesyłkę od Gminy Jejkowice, którą przedstawię Wam w jednym z najbliższych postów. Dzisiaj jednak wspomnę, że wśród otrzymanych gadżetów był długopis, który został nr 800 w mojej kolekcji! Bardzo się cieszę, że udało mi dotrzeć do kolejnego jubileuszu. Wielkimi krokami zbliżamy się także do 800. smyczy (obecny stan to 783 sztuki). Mam nadzieję, że jeszcze w lipcu będziemy mogli go świętować, a do końca roku uda się dotrzeć do okrągłego 1000.

Na dzisiaj to wszystko. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu, zachęcam do komentowania, a także (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś) do polubienia facebook’owego profilu Gadżeciarza. Wystarczy, że naciśniesz w poniższych przycisk. Cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.