Wielkie emocje tuż, tuż!

Cześć, witajcie! Jak nastroje? Przygotowani na wielkie kibicowanie? Już za niecały kwadrans historyczny, ćwierćfinałowy mecz Polska – Portugalia na Euro 2016. To będą wielkie emocje! Wierzymy, że nasi chłopcy dadzą radę i będziemy mogli świętować kolejny sukces.

Dzisiaj, dosyć wcześnie, bo koło 12:30 odwiedził mnie listonosz, który przywiózł 3 przesyłki „turystyczne”. Godzinę później spotkałem się z kurierem DPD, który miał dla mnie paczuszkę. Jej pełną (zaskakującą) zawartość poznanie w najbliższych wpisach. Dzisiaj zaprezentuje Wam jedynie jeden gadżet, który się w niej znalazł. Były to dwie flagi kibica „Tyskie 5 Stadion”. Co prawda były one przygotowane z okazji Euro 2012, ale na dzisiejszą okazję również się przydadzą :D

flaga

No to co, szybko prezentujemy kolejne gadżety i zasiadamy przed telewizorami. Mam tylko nadzieję, że pogoda nie popsuje moich planów, bo gdzieś w oddali słychać jakieś grzmoty. Może to tylko chwilowe ;) Oto przesyłki, które na dzisiaj przygotowałem. Wszystkie wcześniej zapowiedziane i dostarczone firmami kurierskimi, kolejno TNT i 2 x UPS:

Aldesa Polska – spółka-córka hiszpańskiej firmy budowlanej Aldesa Group, która została utworzona w Madrycie w 1969 roku. W Polsce firma rozpoczęła swoją aktywność w 2007 roku w Krakowie, obecnie działa na terenie całego kraju jako generalny wykonawca obiektów w sektorze przemysłowym, energii odnawialnej, budownictwie kubaturowym oraz infrastrukturze drogowej. Jest także deweloperem oraz zarządcą budynku biurowego klasy A Diamante Plaza w Krakowie.

Aldesa specjalizuje się w budownictwie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych dla inwestorów publicznych i prywatnych. Oferta firmy obejmuje realizację głównie obiektów biurowych, przemysłowych, handlowo-rozrywkowych, mieszkaniowych jak również mostów, wiaduktów, tuneli, stadionów, portów morskich i lotniczych oraz projektów w sektorze energetycznym realizowanych w technologiach węglowych, gazowych, gazowo-parowych, utylizacji odpadów i wiatrowych. Aldesa oferuje zarówno realizację projektów w systemie generalnego wykonawstwa, jak również organizację procesu inwestycyjnego od etapu koncepcji aż po utrzymanie i serwis pogwarancyjny.

Więcej informacji na temat firmy oraz jej oferty znajdziecie na stronie www.aldesa.pl oraz na facebookowym profilu firmy.

Przesyłka kurierska zawierała:

  • 2 notesy
  • długopis marki Parker (bardzo porządny)
  • 4 metalowe długopisy
  • 4 ołówki

Wspomnę jeszcze tylko, że gadżety zostały do mnie wysłane po raz drugi, za co serdecznie dziękuję, ponieważ pierwsza przesyłka zaginęła po drodze…

aldesa


X-KOM – to 21 nowoczesnych salonów stacjonarnych w całej Polsce, jeden z najczęściej wybieranych Sklepów Internetowych w kraju i największy sprzedawca na Allegro. Gwarantuje niezmiennie wysoką jakość obsługi, co potwierdza 100% pozytywnych komentarzy do aukcji oraz liczne nagrody przyznawane przez Konsumentów.
Największa siłą x-kom są jego pracownicy. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Skupieni w 14 działach tworzą jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Młody, prężny zespół liczy już ponad 600 osób i stale się powiększa.

Ofertę firmy tworzy szeroka gama produktów takich jak: notebooki, ultrabooki, smartfony, tablety i desktopy. Posiadamy również konsole do gier, aparaty fotograficzne i akcesoria. Na Klientów czeka sprzęt najbardziej znanych producentów takich jak Apple, Intel, Samsung, Canon, Acer, Philips, czy Lenovo.

Zainteresowanych ofertą x-kom, aktualnymi promocjami oraz akcjami specjalnymi odsyłam na stronę internetową oraz do mediów społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+ oraz Instagram.

Wielkie pudełko pełne poduszek powietrznych zawierało zawinięty w folię bąbelkową… kubek z logo firmy x-kom :D

x-kom


TA-NO – przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją przyczep oraz nadwozi pojazdów specjalnych. Jest jedną z najdłużej działających firm w branży (ponad 20 lat na rynku). Obecnie oprócz wszelkiego rodzaju przyczep samochodowych do 3,5t. dmc firma produkuje również zabudowy pojazdów użytkowych. Do najczęściej opuszczających hale produkcyjne pojazdów należą Autolawety. TA-NO specjalizuje się w produkcji autotransporterów zarówno jedno- jak i dwupoziomowych z pokładem unoszonym hydraulicznie. Sporą część produkcji zabudów zajmują także kontenery oraz pojazdy skrzyniowe. Produkty marki ta-no wyróżnia jakość, innowacyjność oraz personalizacja. Aby sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów, firma stale inwestuje w park maszynowy oraz podnoszenie kompetencji kadry. Pozwala to utrzymać produkcję na najwyższym europejskim poziomie pod względem jakości i innowacyjności zachowując przy tym atrakcyjny poziom cen.

Pełną ofertę firmy oraz więcej informacji na temat produktów znajdziecie na www.ta-no.pl. Firma posiada również swój profil na Facebooku, gdzie Was serdecznie zapraszam.

Kurierski foliopak krył w sobie:

  • katalog produktów
  • 2 naklejki
  • czapkę

ta-no

Szybko kończymy i przenosimy się przed telewizory. POLSKA, BIAŁO-CZERWONI!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.