Wszystko co dobre, szybko się kończy

Dzień dobry! Witajcie po Świętach! Jak minął Wam ten okres pełen gorączkowych przygotowań, zakupów wśród tłumów ludzi i czasu spędzonego z rodziną? Wszystko co dobre niestety szybko się kończy i tak oto trzy świąteczne dni przeszły już do historii i wielu z Was zapewne musiało wrócić dzisiaj do swoich codziennych obowiązków. W lepszej sytuacji są uczniowie i studenci, którzy odpoczywają jeszcze przynajmniej do 2 stycznia :)

Jak już wspomniałem Święta były okresem gorączkowych przygotowań, przez co nie miałem czasu na opublikowanie kolejnej porcji gadżetów. Pojawił się jedynie jeden wpis (oraz jeden post na fanpage’u) z życzeniami świątecznymi (kto nie widział, raz jeszcze składam najserdeczniejsze życzenia i odsyłam do obejrzenia mojej skromnej kartki świątecznej – zobacz).

Z przesyłkami ostatnio krucho. W piątek przed Świętami otrzymałem tylko jedną kopertę – nagrodę z konkursu, a tydzień wcześniej dotarła do mnie jedna przesyłka turystyczna. W międzyczasie wysłałem niewielką porcję około 100 maili, które… no właśnie, chciałem napisać, że nie przyniosły jak na razie pożądanego efektu. Aż tu pod wieczór w skrzynce znalazłem 2 koperty, z których jedna jest właśnie efektem jednej z przedświątecznych próśb :) Magia Świąt też poczyniła swoje i w niedzielę wieczorem, tak w Boże Narodzenie(!), otrzymałem jeden pozytyw :) Dzisiaj z rana również wysłałem kilka próśb, które skutkowały kolejnymi dwoma pozytywami. Realizację mojego celu dobicia do 700 smyczek w tym roku odkładam raczej na półkę – w 4 dni ciężko będzie zdobyć 23 nowe egzemplarze, ale bliżej mi do jubileuszu długopisów. Tam brakuje jeszcze 6 sztuk, może się uda :) Jak nie, to na pewno dobijemy do tego przed trzecimi urodzinami Gadżeciarza, które już 31 stycznia 2017 roku :)

Co dzisiaj jeszcze? A będą dwie firmowe przesyłki. Zanim je jednak zobaczycie, zapoznajcie się z działalnością tych nadawców. Zapraszam!

 

Dynatrace – jest światowym liderem na rynku zarządzania wydajnością aplikacji. Firma rozwiązuje problemy wtedy, kiedy ma to znaczenie – w czasie rzeczywistym, umożliwiając wgląd w wydajność aplikacji w sposób, który pozwoli osiągnąć cyfrowy sukces. Najnowsze oprogramowanie firmy – Ruxit – wyznacza nowy standard w dziedzinie wydajności aplikacji komputerowych, dostarczając kompleksowe rozwiązanie wspierane przez sztuczną inteligencję.

Dynatrace tworzy oprogramowanie służące działom IT do zarządzania, rozwijania i testowania biznesowych aplikacji komputerowych. Pozwala monitorować doświadczenia użytkowników z systemami informatycznymi. Polski oddział firmy powstał w 1998 roku, a jego siedziba mieści się w Gdańsku, w biurze Alchemia Platinum. W Gdańsku rozwijane są i utrzymywane 3 główne linie produktowe Dynatrace: Application Monitoring, Data Center RUM oraz Ruxit.

Więcej informacji o firmie i jej działalności znajdziecie na stronie www.gdansk.dynatrace.pl oraz na firmowym fanpage’u.

 

Otrzymana przesyłka skrywała w sobie:

  • ulotkę
  • długopis
  • smycz


Go-Racing – jest firmą przybliżającą sport samochodowy zarówno amatorom chcącym rozpocząć swoją przygodę ze ściganiem się, jak i profesjonalnym zawodnikom dążącym do osiągania coraz lepszych wyników.

Oferuje programy treningowe obejmujące rajdy samochodowe, wyścigi oraz drifting. Podczas organizowanych imprez motoryzacyjnych firma oddaje w ręce Klientów samochody z najwyższej półki: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, KTM X-BOW, Nissan GTR, Porsche Carrera oraz typowo torowe bolidy, takie jak Formuły czy kit-cary

Po pełną ofertę firmy Go-Racing, w której znajdziemy m. in. vouchery prezentowe, odsyłam na stronę www.go-racing.pl. Wpadnijcie także do social mediów: Facebook, Instagram, Twitter, Google+, YouTube.

 
Przesyłka zawierała:

  • smycz
  • 5 naklejek

I tym akcentem kończymy dzisiejszy wpis. Dziękuję nadawcom za wsparcie kolekcji, a Wam za kolejne odwiedziny na moim blogu. Do końca roku pozostały 4 dni, w których chciałbym przedstawić Wam wszystkie otrzymane w tym roku przesyłki, by nie wchodzić w Nowy Rok z zaległościami. Na chwilę obecną pozostało mi 11 przesyłek, które chce Wam przedstawić w 3 postach (turystycznym, firmowym oraz „nagrodowo-gratisowym”). Mam nadzieję, że się sprężę i wyrobię z tym przed 1 stycznia 2017 :)

Tymczasem żegnam się i zapraszam na jutro. Będzie czekać na Was kolejna porcja gadżetów. Miłego wieczoru!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.