Gdzie wybieracie się na wakacje?

Cześć! Jak się miewacie? Jesteście przed, w trakcie czy już po urlopie? Pytanie w głównej mierze kieruję do osób pracujących, bo uczniowie i większość studentów na pewno teraz odpoczywają po ciężkich miesiącach nauki :) Wraz z tegorocznymi wakacjami wracamy do cyklu „Wakacyjne podróże z Gadżeciarzem”. Już dzisiaj wybierzemy się na wyprawę do dwóch polskich województw: łódzkiego oraz śląskiego. Na chwilę obecną niestety nie otrzymałem więcej przesyłek od polskich urzędów gmin, miast czy powiatów. Może w najbliższym czasie się to zmieni. Nie mniej jednak na dzień dzisiejszy mam dla Was dwie przesyłki, na których prezentację serdecznie Was zapraszam.

 

Starostwo Powiatowe w Brzezinach
(powiat brzeziński)

Położenie: powiat brzeziński, województwo łódzkie
Atrakcje turystyczne: kościół Podwyższenia Świętego Krzyża w Brzezinach, zespół klasztorny Reformatów w Brzezinach, kościół św. Anny w Brzezinach, kościół św. Andrzeja Apostoła w Jeżowie, kościół cmentarny św. Leonarda w Jeżowie, Muzeum Regionalne w Brzezinach, Muzeum Lasu i Drewna w Rogowie

Więcej informacji: www.powiat-brzeziny.pl

Zawartość przesyłki: 2 mapy turystyczne, 5 folderów, broszura reklamowa, list, długopis, smycz


Urząd Gminy Jejkowice

Położenie: powiat rybnicki, województwo śląskie
Atrakcje turystyczne: kościół p.w. MB Szkaplerznej i św. Piusa X zbudowany w latach 1946-49 na miejscu kościoła przebudowanego z dawnej karczmy w 1929 r. i zniszczonego w 1945 r., kapliczka z ok. 1890 r., kapliczka św. Antoniego (ok. 1900 r.), kamienne Krzyże Boża Męka (z 1903, 1916, 1925 i 1936 r.)

Więcej informacji: www.jejkowice.info.pl

Zawartość przesyłki: folder turystyczny, pocztówka, jojo, brelok – latarka, metalowy długopis (nr 800!), smycz

Dziękuję nadawcom powyższych przesyłek za wsparcie mojej kolekcji! :)

Jak już wspomniałem przy prezentacji Gminy Jejkowice, otrzymany od nich długopis został 800. egzemplarzem w mojej kolekcji! Obserwatorzy mojego facebookowego profilu już w dniu otrzymania przesyłki mogli zobaczyć jubileuszowy egzemplarz. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie polubili mojego profilu lub przeoczyli gdzieś tą informację, prezentuję ten wyjątkowy egzemplarz.

Na dzień dzisiejszy moja kolekcja składa się z równo 800 długopisów oraz 783 smyczy na klucze. Oprócz tego posiadam 70 pinów, 62 kubki, 39 t-shirtów, 29 pendrivów, 22 czapki, 7 autografów i wiele innych gadżetów. Aktualną statystykę zawsze znajdziecie na podstronie „Statystyka kolekcji”, do której odnośnik znajduje się w górnym menu koło logo bloga.

Na dzisiaj to wszystko, co miałem dla Was przygotowane. Przedpołudniem otrzymałem informację od pewnej firmy, że w przyszłym tygodniu zostanie wysłana do mnie przesyłka z gadżetami. Jutro raczej już nie spodziewam się wizyty listonosza czy kurierów. Oby przyszły tydzień był bogatszy w przesyłki pełne gadżetów do kolekcji :) Do następnego razu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.