Wysyp gadżetów na początek weekendu :)

Dzień dobry! Witam Was w pierwszym październikowym wpisie. Przepraszam za zastój w ostatnich dniach, ale jednak pierwsze dni na uczelni nieco mnie przerosły, gdyż brakuje mi wolnego czasu na swoje przyjemności. Wyjeżdżam z domu, gdy jeszcze jest ciemno i wracam pod wieczór. Po całym dniu nie mam siły i nawet ochoty włączać komputera. Jest jednak tego duży plus, ponieważ dzisiaj rozpocząłem już weekend! :) Trzy dni na uczelni i cztery weekendu. Bardzo się z tego cieszę.

Mimo wręcz zerowej liczby wysłanych próśb w ostatnich kilkunastu dniach, pierwsze trzy dni tego tygodnia były bardzo udane. We wtorek kurier TNT doręczył mi zagubioną paczuszkę, której historię przedstawiałem Wam w ostatnim wpisie. Wczoraj za to listonosz doręczył mi sporą paczkę ze świetną zawartością oraz trzy przesyłki, z których każda bardzo mi się podoba. We wspomnianych 5 przesyłkach otrzymałem łącznie 26 smyczek, z czego aż 15 to nowe egzemplarze do mojej kolekcji! :D Oprócz tego pojawiły się kubki, notesy czy pendrive. Wszystko już za kilka dni przedstawię Wam na blogu.

Dzisiaj za to mam dla Was trzy przesyłki, które dotarły do mnie pod koniec zeszłego miesiąca. Zachęcam do zapoznania się z przedstawianymi nadawcami oraz przesłanymi przez nich gadżetami.

 

Firma Inter-Welm z Bielska-Białej powstała w 1991 roku i od tego czasu podlega ciągłej ewolucji i dynamicznemu rozwojowi. Jest Autoryzowaną Stacją Dealerską Audi, VW oraz Skoda zajmującą się sprzedażą samochodów tej marki oraz oryginalnych części i akcesoriów. Oferuje także profesjonalną obsługę serwisową, realizując okresowe przeglądy samochodów, kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

W salonie firmy Inter-Welm mieszczącym się w Bielsku-Białej przy ul. Sarni Stok 1 znajdziemy ofertę aż 4 marek samochodów: Bentley, Audi, Volkswagen oraz Skoda.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie: sprzedaży samochodów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, napraw powypadkowych, sprzedaży oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów, jak również sprzedaży ratalnej i leasingowej za pośrednictwem VW Bank i VW Leassing.

Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajdziecie na stronie www.inter-welm.pl, jak również na 4 fanpage’ach: Skoda Inter-Welm, Audi Inter-Welm, VW Inter-Welm oraz Bentley Inter-Welm.

 

W otrzymanym pudełeczku znalazło się wiele gadżetów:

 • opakowanie chusteczek
 • podkładkę antypoślizgowa do smartphona
 • 2 breloki
 • brelok – odblask
 • 2 zakładki
 • czyścik do ekranów
 • 2 opaski odblaskowe
 • 2 długopisy

inter-welm

oraz

 • smycz

Ale zobaczcie, jaka to smycz! Z jednej strony wytłoczony nadruk, a z drugiej? Milutkie w dotyku futerko! Pierwszy raz spotkałem się z taką smyczką i już mi się podoba! Muszę przyznać, że to świetny pomysł :)

smycz_skoda_yeti


MyViMu.com – jest serwisem umożliwiającym utworzenie w prosty i szybki sposób własnego „wirtualnego muzeum”, w którym każdy kolekcjoner może zaprezentować swoje zbiory.

Moje Wirtualne Muzeum powstało z myślą o zjednoczeniu miłośników kolekcjonowania, poszukiwaczy oraz wszystkich, których pasjonuje zbieractwo. Nie sposób przewidzieć jakie fanty w swoich domach gromadzą pasjonaci, w serwisie każdy może pochwalić się przedmiotami, które gromadzi od lat.

Serwis zbudowany jest z wielu muzeów tworzonych przez użytkowników. Każdy kolekcjoner ma możliwość założenia własnego muzeum, dodania swoich eksponatów wraz ze zdjęciami, dokładnego opisania i pogrupowania ich w kolekcje.

MyViMu to też narzędzie do katalogowania. Każdy eksponat można opisać dodatkowymi atrybutami, a następnie dla każdej kolekcji wygenerować zestaw kart inwentarzowych. To właściciel zbioru decyduje które atrybuty będą widoczne dla zwiedzających, a które będą figurowały wyłącznie w jego prywatnym katalogu.

Wszystkich Was, kolekcjonerów gadżetów, zachęcam do założenia konta w serwisie MyViMu.com i pokazania światu swoich kolekcji. Ja również posiadam już swoje konto (zobacz), lecz nie mam na razie wystarczającej ilości czasu na jego uzupełnienie. Będę starał się je stopniowo dodawać.

Serwis dostępny jest pod adresem www.myvimu.com. Wpadnijcie także na Facebookowy profil portalu.

 

Kolejne otrzymane kartonowe pudełeczko zawierało:

 • kubek
 • zakładkę do książki
 • ulotkę
 • 2 przypinki
 • 3 naklejki
 • monetę
 • 2 smycze

myvimu


Bank Spółdzielczy w Tworogu – rozpoczął działalność w 1953 r. jako Gminna Kasa Spółdzielcza. Bank przez wszystkie lata swej działalności osiągał pozytywne wyniki finansowe i zwiększył majątek banku. W 2005 r. przekroczył wymagany III próg kapitałowy tzn. osiągnął próg 1 mln Euro. Terenem działania Banku jest przede wszystkim gmina Tworóg i Krupski Młyn, a od 2006 r. również województwo śląskie i powiat strzelecki.

Centrala Banku znajduje się w miejscowości Tworóg przy ul. Zamkowa 15, a jego punkty kasowe mieszczą się w Krupskim Młynie (ul. Zawadzkiego 9) oraz w Boruszowicach (ul. Obrońców Pokoju 3a). Przy każdej placówce Banku znajduje się także bankomat.

Wśród oferowanych produktów Banku znajdziemy m. in.: kilka rodzajów rachunków, depozyty, kredyty, certyfikaty, karty, ubezpieczenia czy fundusze inwestycyjne.

Więcej informacji o Banku Spółdzielczym w Tworogu znajdziecie na stronie www.bstworog.pl, jak również na Facebokowym profilu.

 

W kopercie A4 z pieczątką banku znalazły się:

 • brelok – odblask
 • 2 długopisy
 • opaska odblaskowa

bs_tworog

Dziękuję wszystkim nadawcom za otrzymane przesyłki, jak również miły kontakt z Państwa strony :)

To wszystko, co zaplanowałem na dzisiaj. Post wyjątkowo pojawi się w godzinach popołudniowych, by wynagrodzić Wam zastój z ostatnich dniach. Wykorzystując okropną pogodę, postaram się wysłać trochę próśb, by mieć, co Wam przedstawiać w najbliższym czasie. Życzę udanego popołudnia! Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.